سئو و بهینه سازی

پخش ۱۰ کانال تلويزيوني مخالف دولت ترکيه از جمله ۷ تلويزيون کردي زبان متوقف شد

دسته بندی: اخبار
39 views

پخش ۱۰ کانال تلویزیونی مخالف دولت ترکیه از جمله ۷ …

www.kurdpress.com/Fa/NSite/FullStory/?Id=114994

۲ روز پیش – خبرگزاری کرد پرس :: Kurdpress News Aganecy – پخش ۱۰ کانال تلویزیونی مخالف دولت ترکیه از جمله ۷ تلویزیون کردی زبان متوقف شد.

پخش ۱۰ کانال تلویزیونی مخالف دولت ترکیه از جمله ۷ …

tnews.ir/news/8e9771397274.html

سرویس ترکیه– شورای عالی رادیو و تلویزیون در چارچوب وضعیت اضطراری ترکیه پخش ۱۰ کانال تلویزیونی ترکیه، از جمله ۷ تلویزیون کردی را متوقف کرد.

پخش ۱۰ کانال تلويزيوني مخالف دولت ترکيه از جمله ۷ …

greatqueeen.rozblog.com/…/-پخش۱۰کانالتلويزيونيمخالفدولتت

۲ روز پیش – خبرگزاری کرد پرس :: Kurdpress News Aganecy – پخش ۱۰ کانال تلویزیونی مخالف دولت ترکیه از جمله ۷ تلویزیون کردی زبان متوقف شد.

تركیه پخش شبكه‌های تلویزیونی كُردزبان را متوقف كرد …

namanews.com/…/-تركیهپخش-شبكه‌های-تلویزیونی-كُردزبان-را-متو

به گزارش نما، مقامات ترکیه پخش برنامه ۱۰ شبکه تلویزیونی را که اغلب کُردزبان … به زبان کردی) می‌شود که پخش برنامه این شبکه چهارشنبه شب متوقف شد و از … به زبان کردی پخش می‌کرد و سه کانال دیگر گرچه به زبان ترکی برنامه پخش … این وضعیت، زمینه را برای سرکوب مخالفان دولت ترکیه فراهم می‌آورد. … ثبت: ۱:۵۹ PM 1395/7/8.

ترکیه پخش شبکه‌های تلویزیونی کُردزبان را متوقف کرد – …

motaf24.ir/?module=news&news_id=44433

۲ روز پیش – به گزارش “مطاف۲۴″، مقامات ترکیه پخش برنامه ۱۰ شبکه تلویزیونی را … به زبان کردی) می‌شود که پخش برنامه این شبکه چهارشنبه شب متوقف شد و از ماهواره «ترک ست» حذف شد. … به زبان کردی پخش می‌کرد و سه کانال دیگر گرچه به زبان ترکی برنامه … این وضعیت، زمینه را برای سرکوب مخالفان دولت ترکیه فراهم می‌آورد.

ترکیه پخش شبکه‌های کُردزبان را متوقف کرد – بازتاب ۲۴

baztab24.com/news/…/ترکیه+پخش+شبکه+های+ک+ردزبان+را+متوقف+…

به گزارش فارس، مقامات ترکیه پخش برنامه ۱۰ شبکه تلویزیونی را که اغلب کُردزبان هستند، … که این کانال‌ها شامل، «زاروک تی وی» (اولین کانال تلویزیونی کودکان به زبان کردی) می‌شود که پخش برنامه این شبکه چهارشنبه شب متوقف شد و از ماهواره «ترک ست» حذف شد. … این وضعیت، زمینه را برای سرکوب مخالفان دولت ترکیه فراهم می‌آورد.

ترکیه پخش شبکه‌های کُردزبان را متوقف کرد – تفسیر نیوز

www.tafsir-news.ir/…/ترکیه+پخش+شبکه+های+ک+ردزبان+را+متوقف+ک…

به گزارش فارس، مقامات ترکیه پخش برنامه ۱۰ شبکه تلویزیونی را که اغلب کُردزبان هستند، … که این کانال‌ها شامل، «زاروک تی وی» (اولین کانال تلویزیونی کودکان به زبان کردی) می‌شود که پخش برنامه این شبکه چهارشنبه شب متوقف شد و از ماهواره «ترک ست» حذف شد. … این وضعیت، زمینه را برای سرکوب مخالفان دولت ترکیه فراهم می‌آورد.

ترکیه پخش شبکه‌های تلویزیونی کُردزبان را متوقف کرد – …

www.nashrnews.org/…/ترکیه+پخش+شبکه+های+تلویزیونی+ک+ردزبا

به گزارش مشرق، مقامات ترکیه پخش برنامه ۱۰ شبکه تلویزیونی را که اغلب کُردزبان هس. … که این کانال‌ها شامل، «زاروک تی وی» (اولین کانال تلویزیونی کودکان به زبان کردی) می‌شود که پخش برنامه این شبکه چهارشنبه شب متوقف شد و از ماهواره «ترک ست» حذف شد. … این وضعیت، زمینه را برای سرکوب مخالفان دولت ترکیه فراهم می‌آورد.

Rojname Kurdish News Search Engine

www.rojname.com/2758035

۲ روز پیش – پخش ۱۰ کانال تلویزیونی مخالف دولت ترکیه از جمله ۷ تلویزیون کردی زبان متوقف شد. Kurd Press – 2016-09-29 12:25 سرویس ترکیه– شورای عالی …

انتقاد مخالفان دولت ترکیه از تعطیلی شبکه های تلویزیونی

www.tafsir-news.ir/…/انتقاد+مخالفان+دولت+ترکیه+از+تعطیلی+شبکه…

رئیس حزب اصلی مخالف دولت در مجلس ترکیه از اقدام دولت این کشور که ۲۳ شبکه … ترکیه، کمال قلیچدار اوغلو رئیس حزب جمهوریت خلق ترکیه، تعطیل کردن رسانه ها را با … ۱۵ ژوئیه دستور بسته شدن ۲۰ شبکه تلویزیونی و رادیویی از جمله یک شبکه پخش … که ترکیه پخش برنامه ۱۰ شبکه تلویزیونی را که اغلب کرد زبان هستند، متوقف …

خبرگزاری کرد پرس – کرد پرس (kurdpress.com) | خبر فارسی

۷.khabarfarsi.com/w/kurdpress.com

سرویس عراق و اقلیم کردستان – رئیس فراکسیون مسیحی الرافدین در مجلس نمایندگان عراق، اظهارات رئیس جمهوری ترکیه در خصوص زمان آغاز عملیات آزادسازی موصل را …

ترکیه پخش شبکه‌های کُردزبان را متوقف کرد – خبر ۲۴

www.khabar-24.com/…/ترکیه+پخش+شبکه+های+ک+ردزبان+را+متوقف

به گزارش خبرگزاری فارس، مقامات ترکیه پخش برنامه ۱۰ شبکه تلویزیونی را که اغلب … که این کانال‌ها شامل، «زاروک تی وی» (اولین کانال تلویزیونی کودکان به زبان کردی) می‌شود که پخش برنامه این شبکه چهارشنبه شب متوقف شد و از ماهواره «ترک ست» حذف شد. … این وضعیت، زمینه را برای سرکوب مخالفان دولت ترکیه فراهم می‌آورد.

خبرگزاری کرد پرس :: Kurdpress News Aganecy – ‌کوردپرێس‌

kurdpress.ir/Fa/NSite/Service/News/?&Serv=18

گروه های مسلح تحت حمایه ارتش ترکیه ۷ روستای کردنشین شمال سوریه را اشغال کردند. ۱۳۹۵/۷/۸. ۱۷ : ۸. مهاباد دو عنوان برتر … پخش ۱۰ کانال تلویزیونی مخالف دولت ترکیه از جمله ۷ تلویزیون کردی زبان متوقف شد. ۱۳۹۵/۷/۸. ۱۳ : ۵۱. بلومبرگ: مشکل ترکیه با کردها به یک مسئله بین المللی تبدیل شده است. ۱۳۹۵/۷/۸. ۱۳ : ۴۵. نماینده‌ اتحادیه‌ …

پخش برنامه‌های دو شبکه تلویزیونی مخالف دولت در ترکیه با …

www.bbc.com/persian/world/…/10/151028_l10_khj_turkey_tv_channels

۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – پخش این شبکه ها زمانی متوقف شد که پلیس ترکیه صبح چهارشنبه با استفاده … بازداشت موقت بلند کنش، سردبیر روزنامه انگلیسی زبان دیلی صباح که به … از جمله موارد مورد اشاره مخالفان در رابطه با تلاش دولت برای محدود کردن رسانه هاست. … با ادای احترام به بهمن گلبارنژاد · ۷ بهمن گلبارنژاد؛ دوچرخه‌سوار ایرانی که در …

کانال جمله های غمن – وتار | آرشیو نایاب ترین مطالب | wtaar

wtaar.com/search/کانال+جمله+های+غمن

پخش ۱۰ کانال تلویزیونی مخالف دولت ترکیه از جمله ۷ تلویزیون کردی زبان متوقف شد … از جمله ۷ تلویزیون کردی زبان متوقف شدسرویس ترکیه– شورای عالی رادیو و تلویزیون در … یک ایرانی‌ آمریکایی سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا شد.

کانال کانون زبان – وتار | آرشیو نایاب ترین مطالب | wtaar

wtaar.com/search/کانال+کانون+زبان

پخش ۱۰ کانال تلویزیونی مخالف دولت ترکیه از جمله ۷ تلویزیون کردی زبان متوقف شد۷ تلویزیون کردی زبان متوقف شدسرویس ترکیه– شورای عالی رادیو و تلویزیون … سال ۹۵ که صبح امروز در تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، گفت: …

کانال تلو گرامی – وتار | آرشیو نایاب ترین مطالب | wtaar

wtaar.com/search/کانال+تلو+گرامی

پخش ۱۰ کانال تلویزیونی مخالف دولت ترکیه از جمله ۷ تلویزیون کردی زبان متوقف شددولت ترکیه از جمله ۷ تلویزیون کردی زبان متوقف شدسرویس ترکیه– شورای عالی رادیو و تلویزیون در … کانال اعتکاف مازندران همراه با مسابقه عکاسی راه‌اندازی شد.

کانال اطلاعات ی – وتار | آرشیو نایاب ترین مطالب | wtaar

wtaar.com/search/کانال+اطلاعات+ی

پخش ۱۰ کانال تلویزیونی مخالف دولت ترکیه از جمله ۷ تلویزیون کردی زبان۷ تلویزیون کردی زبان متوقف شدسرویس ترکیه– شورای عالی رادیو و تلویزیون در … به شبکه‌های اجتماعی داریم و شبکه‌ اجتماعی تبدیل به نیاز روزمره بشر امروز شده است.

شبکه ترکیه vhfui %5D%3Bhli – تلگرامی

telegramy.club/search/?q=شبکه+ترکیه+vhfui+%255D%253Bhli

دولت ترکيه چند شبکه رادیویی و تلویزیونی در این کشور را تعطیل کرد. …. که قصد داشت روز جمعه مصاحبه‌ای را با فتح الله گولن جدی ترین مخالف دولت ترکيه، پخش … با تروریسم ترکيه در پی صدور این حکم های بازداشت، بازرسی های را از جمله از منازل … کودکان به زبان کردی) می‌شود که پخش برنامه این شبکه چهارشنبه شب متوقف شد و از …

ترکیه پخش شبکه های تلویزیونی کُردزبان را متوقف کرد – آکا

www.akairan.com/havades-akhbar/…/news201692913253260520.html

۲ روز پیش – به گزارش مشرق، مقامات ترکیه پخش برنامه ۱۰ شبکه تلویزیونی را که اغلب کُردزبان … کودکان به زبان کردی) می شود که پخش برنامه این شبکه چهارشنبه شب متوقف شد و از ماهواره «ترک ست» حذف شد. … این وضعیت، زمینه را برای سرکوب مخالفان دولت ترکیه فراهم می آورد. …. چرا دوربین Galaxy S7 از آیفون ۷ بهتر است؟

ترکیه پخش شبکه‌های کُردزبان را متوقف کرد | اولین ها

news.avalinha.com/post/655077.html

به گزارش فارس، مقامات ترکیه پخش برنامه ۱۰ شبکه تلویزیونی را که اغلب کُردزبان هستند، … که این کانال‌ها شامل، «زاروک تی وی» (اولین کانال تلویزیونی کودکان به زبان کردی) می‌شود که پخش برنامه این شبکه چهارشنبه شب متوقف شد و از ماهواره «ترک ست» حذف شد. … این وضعیت، زمینه را برای سرکوب مخالفان دولت ترکیه فراهم می‌آورد.

لحظه به لحظه با کودتای ترکیه/ اردوغان خواستار استرداد گولن …

www.yjc.ir/…/لحظه-به-لحظه-با-کودتای-ترکیه-اردوغان-خواستار-استرداد-…

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – کودتا در ترکیه/ پرواز جنگنده ها و هلکوپترهای نظامی/ سقوط تلویزیون ترکیه و فرودگاه ….. ۱۰:۳۱ شبکه تلویزیونی الحدث، لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: …. گفت حملات به ساختمان پارلمان و کاخ ریاست جمهوری عمدتا متوقف شده است. ….. ۷:۱۶- بخش ترکی زبان تلویزیون سی ان ان پخش برنامه‌های خود را از سرگرفت.

ازدواج شرم‌آور زنی با پسر ۲۳ ساله‌اش/ ثروت واقعي “بابک …

www.yjc.ir › سیاسی › سایر حوزه‌ها

البته در قیمت مصوب شورای شهر مشخص شده بود که هزینه دفن در قطعات قدیمی ۱۰ تا … به اعتقاد این فرقه از یهودیان، استقرار دولت یهودی با اشغال و با زور اسلحه مخالف با … با اینکه آقای روحانی در دوران تبلیغات انتخاباتی خود و در مناظره‌های تلویزیونی بر … عموحاجی، اقدام به دستگیری قهرمانان ملی‌ای همچون بابک زنجانی و یا دادگاهی کردن آن …

لحظه به لحظه با کودتای ترکیه/ ادامه درگیری‌ها و سخنرانی …

rahemellat.ir/28802

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ۱۰:۱۱ شبکه تلویزیونی الحدث، لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: … تلویزیونی دولتی ترکیه تاکید کرد رئیس ستاد مشترک ارتش به مکان امن منتقل شده است. … چند دستگاه خودروی منهدم شده در خیابان های آنکارا پایتخت ترکیه پخش کرد. … گفت حملات به ساختمان پارلمان و کاخ ریاست جمهوری عمدتا متوقف شده است.

لحظه به لحظه با کودتای ترکیه/ ادامه درگیری‌ها و سخنرانی …

rahemellat.ir/28801

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ۱۰:۳۱ شبکه تلویزیونی الحدث، لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: … تلویزیونی دولتی ترکیه تاکید کرد رئیس ستاد مشترک ارتش به مکان امن منتقل شده است. … چند دستگاه خودروی منهدم شده در خیابان های آنکارا پایتخت ترکیه پخش کرد. … گفت حملات به ساختمان پارلمان و کاخ ریاست جمهوری عمدتا متوقف شده است.

آنچه درباره سید مجتبی خامنه ای باید بدانیم :: ساندیس خور

sandiskhor.blog.ir/post/166

گفته شد برای این‌که آقا مجتبی خامنه‌ای صاحب فرزند شود او و همسرش در یکی از … ولی چرا در فیلم تلویزیونی فقط یک کامیون دیده میشود و خود دولت ترکیه و پرویز ثابتی هم …. استفاده از واژه خلف صالح برای سید مجتبی خامنه‌ای از جمله این واژگان است که ….. البته توی هر کشور و دولتی موافق و مخالف وجود داره ولی بهتر نیست به جای اینکه …

دستگیری ۵ ژنرال و ۲۹ سرهنگ پس از کودتای ناکام در ترکیه …

www.tabnak.ir › صفحه نخست › سياست‌خارجي
رتبه: ۹۸% – ‏۵۳۳٬۳۲۱ نقد

۲۵ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – برخی خبرنگاران مخالف دولت اردوغان، آنچه تحت عنوان کودتا رقم خورده را یک … ارتش همزمان با مسدود کردن همه راه‌های زمینی و هوایی دسترسی به پایتخت …. ۲:۱۲- پخش برخی شبکه‌های تلویزیون بین‌المللی از جمله یورونیوزِ ترکی در ترکیه قطع شد. ….. ۷:۱۰– یک مقام بلندپایه ترکیه گفت ۱۳ سرباز که سعی داشتند در خلال …

ترکیه پخش شبکه‌های کُردزبان را متوقف کرد

elim.ir/fa/news/…/ترکیهپخش-شبکه‌های-کُردزبان-را-متوقف-کرد/

۲ روز پیش – خبرگزاری فارس: مقامات ترکیه پخش برنامه ۱۰ شبکه تلویزیونی را که … به زبان کردی) می‌شود که پخش برنامه این شبکه چهارشنبه شب متوقف شد و از ماهواره «ترک ست» حذف شد. … به زبان کردی پخش می‌کرد و سه کانال دیگر گرچه به زبان ترکی برنامه … این وضعیت، زمینه را برای سرکوب مخالفان دولت ترکیه فراهم می‌آورد.

آخرین اخبار ماهــــواره و شبکه های تلویزیونی خارجی [بایگانی …

www.aplus-sat.com/archive/index.php/t-438-p-11.html

ممنوعیت پخش سراسری یک شبکه تلویزیونی منتقد دولت ترکیه … این شبکه ایتالیایی زبان متعلق به پکیج Mediaset می باشد و به پخش برنامه های فرهنگی و … امروز اعلام داشت فعالیت تجاری ماهواره Astra 2C در موقعیت ۱۹٫۲ درجه شرقی متوقف شد . …. مشخصات دریافت شبکه Dubai Racing HD در ماهواره نایلست : Eutelsat 7 West A …

لحظه به لحظه با تحولات ترکیه؛ » پایگاه تحلیلی – خبری …

narkhabar.ir/topnews/7206-لحظه-به-لحظه-با-تحولات-ترکیه؛.html

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و … است به نظر می رسد روند کودتا در ترکیه متوقف و در حال بازگشت به عقب هستند. … ۷:۴۷: «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه تلاش برای کودتا را … ۰۶:۱۰: پخش شبکه سی‌ان‌ان ترک از سر گرفته شده و مجری این شبکه به استودیو بازگشته است.

پارسینه|Parsine

www.parsine.com/

صدا کردن بیل کلینتون توسط اوباما :هی بیل! … در این گزارش سعی شده است مسابقات بین‌المللی که تیم ملی ایران با رقیب خود در … باوجود افزایش بی‌رویه گوشت قرمز، مرغ و شکر در ماه‌های گذشته دولت در آستانه … وزیر امور خارجه آمریکا با پذیرفتن حضور بشار اسد، پیشنهاد داد که مخالفان … مصوبه کنگره به ضرر همه از جمله آمریکا است!

میهن بلاگ – آخرین مطالب در

mihanblog.com/blog/post/last/

از متن مداحی کربلایی جواد مقدم. » پخش ۱۰ کانال تلویزیونی مخالف دولت ترکیه از جمله ۷ تلویزیون کردی زبان متوقف شد. از پایگاه خبری تحلیلی موکریان خبر.

رهبر کودتای نظامی ترکیه خود را تسلیم کرد – صبح قزوین

sobheqazvin.ir/news/206449-newscontent

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و … است به نظر می رسد روند کودتا در ترکیه متوقف و در حال بازگشت به عقب هستند. … ۷:۴۷: «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه تلاش برای کودتا را … ۰۶:۱۰: پخش شبکه سی‌ان‌ان ترک از سر گرفته شده و مجری این شبکه به استودیو بازگشته است.

رهبر-کودتای-نظامی-ترکیه-خود-را-تسلیم-کرد-تمامی … – …

www.safireaflak.ir › سیاست

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و فرودگاه … این کشور از جمله ساختمان رادیو و تلویزیون را تحت کنترل خود درآوردند. … ۷:۴۷: «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه تلاش برای کودتا را … ۰۶:۱۰: پخش شبکه سی‌ان‌ان ترک از سر گرفته شده و مجری این شبکه به استودیو بازگشته است.

اخرين اخبار از كودتاي نظامي در تركيه – شما

shomanews.com/fa/news/803087/اخرين-اخبار-از-كودتاي-نظامي-در-تركيه

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و فرودگاه آتاتورک … ۱۷:۱۰ الحدث گزارش کرد که با تسلیم شدن آخرین گروه از عوامل کودتا در استانبول، …. هنوز مشخص نیست که آیا این حملات متوقف شده است یا خیر. … ۰۸:۲۳: شبکه سی ان ان در حال پخش تصاویری از نظامیان ترکیه بر روی پل «بسفر» …

۱۹۴ کشته و ۱۱۵۴ مجروح در جنگ شبانه ترکیه/ دستگیری …

www.dana.ir/…/194-کشته-و-۱۱۵۴-مجروح-در-جنگ-شبانه-ترکیه–دستگ…

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و فرودگاه … بودند و در این کودتا تاکنون ۹۰ نفر از جمله ۴۷ غیرنظامی کشته شدند و ۱۱۵۴ نفر نیز زخمی شدند. …. ۷:۴۷: «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه تلاش برای کودتا را … ۰۶:۱۰: پخش شبکه سی‌ان‌ان ترک از سر گرفته شده و مجری این شبکه به …

آسیب‌شناسی دینی شبکه‌های تلویزیونی افغانستان – شبکه …

www.daikondi.com/index.php/2016-04…/75-2016-04-18-12-08-53

در این مقاله، کوشش شده است «آسیب‌های دینی شبکه‌های تلویزیون در افغانستان» مورد … با فعالیت تلویزیون مخالفت داشتند، با این هم، نشرات تلویزیون ملی متوقف نشد و بگونه‌ی … تلویزیون ملی افغانستان به عنوان رسانه دولت افغانستان به پخش اخبار و … زیادی فعالیت دارند از جمله در شهر کابل نزدیک به شبکه تلویزیونی وجود دارند. ۱٫

لحظه به لحظه با کودتای ترکیه/ پرواز جنگنده ها و هلکوپترهای …

www.hamedannews.com/index.php?option…id=24107

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ۹:۴۴ شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، این افراد در ناآرامی ها، انفجارها و تیراندازی … حملات به ساختمان پارلمان و کاخ ریاست جمهوری عمدتا متوقف شده است. … پیش تصاویر غیرحرفه ای از آنکارا پایتخت ترکیه پخش کرد که نشان می …. ۷:۳۸ معاون نخست وزیر ترکیه اعلام کرد کودتا شکست خورده است و دولت …. اضافه کردن نظر.

کودتا در ترکیه/ ۱۲۴۴ کشته و زخمی در درگیری ها | دیار باران | …

www.diyarebaran.ir › تازه ترین مطالب

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – از موضع احزاب سیاسی که بر حمایت از دموکراسی و مخالفت با کودتا در کشور تاکید …. ۰۹:۲۷ سی و هفت افسر ارتش ترکیه از جمله پنج ژنرال به اتهام دست داشتن در …. شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد: فتح الله گولن ضمن محکوم کردن کودتا در … رجب طیب اردوغان در اظهاراتی که در تلویزیون ان تی وی ترکیه پخش شد …

چرا از سید مجتبی خامنه ای می ترسند؟ – دیدبان

didban.ir/fa/news-details/3934/چرا-از-سید-مجتبی-خامنه-ای-می-ترسند؟/

گفته شد برای این‌که آقا مجتبی خامنه‌ای صاحب فرزند شود او و همسرش در یکی از … ولی چرا در فیلم تلویزیونی فقط یک کامیون دیده میشود و خود دولت ترکیه و پرویز ثابتی …. هیچ یک از جریانات سیاسی مخالف و بد سلیقه داخلی را ندارد ولی چرا آقای نوریزاده برای … استفاده از واژه خلف صالح برای سید مجتبی خامنه‌ای از جمله این واژگان است که …

کودتای نظامی شبانه در ترکیه/آنکارا: فتح‌الله گولن عامل …

www.khabarnegar.ir/News/61648.html

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و فرودگاه … ۱۰:۳۴: همزمان با آزادی رئیس ستاد مشترک ترکیه از دست عوامل کودتا، وزیر … هنوز مشخص نیست که آیا این حملات متوقف شده است یا خیر. … ۷:۴۷: «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه تلاش برای کودتا را … ۰۵:۱۶: پخش برنامه‌های «سی.ان.

اعلام شکست کودتای نظامی در ترکیه/گولن، متهم ردیف اول/ فتح …

ilamebidar.ir/news/21647

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و … ۱۸:۱۲: الجزیره آخرین آمار تلفات کودتا را ۲۵۰ کشته، از جمله ۱۰۴ نفر از کودتاچیان اعلام کرد. … ۱۸:۱۰: وزارت خارجه امارات متحده عربی در تماس تلفنی با همتای ترکیه‌ای … ضمن محکوم کردن کودتا در ترکیه، خواستار توقف خونریزی‌ها در این کشور شد.

اخبار رادیو اسرائیل – آدینه ۹ مهر ماه ۱۳۹۵

در سال ۱۹۷۶ به پست وزارت دفاع منصوب شد و عملیات رهایی مسافران گروگان … در سال ۱۹۸۴ در دولت وحدت ملی به نخست وزیری رسید و تورم اقتصادی را مهار کرد. … هشتم مهر ۱۳۹۵ خورشیدی، ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۶ میلادی از رادیو اسرائیل پخش شد). … در این ایستگاه رادیویی به زبان فارسی که می گفتند: «اینجا برلین، صدای آلمان» کار می کردند.

کودتای نظامی نافرجام در ترکیه/ اخراج بیش از ۳۰ سرهنگ و …

otaghkhabar24.ir/news/55431

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و … ۱۸:۱۲: الجزیره آخرین آمار تلفات کودتا را ۲۵۰ کشته، از جمله ۱۰۴ نفر از کودتاچیان اعلام کرد. … ضمن محکوم کردن کودتا در ترکیه، خواستار توقف خونریزی‌ها در این کشور شد. ….. ۰۶:۱۰: پخش شبکه سی‌ان‌ان ترک از سر گرفته شده و مجری این شبکه به …

کودتاچیان: مصمم به ادامه مبارزه هستیم /اردوغان: کودتاگران بهای …

https://rooyeshnews.com/109187

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – جلسه شورای عالی امنیت ملی با موضوع کودتا در ترکیه تشکیل شد … نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و … ۹۰ نفر از جمله ۴۷ غیرنظامی کشته شدند و ۱۱۵۴ نفر نیز زخمی شدند. … ۱۰:۳۳: «تمیم بن حمد آل ثانی» در تماسی تلفنی با «رجب طیب اردوغان» …. ۰۵:۱۶: پخش برنامه‌های «سی.ان.

لحظه به لحظه با کودتای ترکیه/ ادامه درگیری‌ها و کشته و زخمی .. …

nirimiz.ir/news/40766

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ۱۰:۵۳ هلال احمر ترکیه از زخمی شدن ۱۰۰۰ نفر در پی کودتای نظامی در این کشور خبر داد. … تلویزیونی دولتی ترکیه تاکید کرد رئیس ستاد مشترک ارتش به مکان امن … چند دستگاه خودروی منهدم شده در خیابان های آنکارا پایتخت ترکیه پخش کرد. ….. ۷:۳۸ شبکه تلویزیونی الجزیره لحظاتی پیش در خبری فوری به نقل از …

خدمت – اعلام شکست کودتای نظامی در ترکیه؛ ۱۹۰ نفر کشته …

www.khedmat.ir/vdcjatex.uqehazsffu.html

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و فرودگاه … ۹۰ نفر از جمله ۴۷ غیرنظامی کشته شدند و ۱۱۵۴ نفر نیز زخمی شدند. … ۱۰:۲۷: نخست‌وزیر عراق در پی کودتای نظامی در ترکیه، دستور تشکیل جلسه … هنوز مشخص نیست که آیا این حملات متوقف شده است یا خیر. …. ۰۵:۱۶: پخش برنامه‌های «سی.

گلستان ما – اعلام شکست کودتای نظامی در ترکیه / گولن، متهم …

www.golestanema.com/…/35105-شکست-کودتای-نظامی-در-ترکیه-فتح‌…

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و … ۱۸:۱۲: الجزیره آخرین آمار تلفات کودتا را ۲۵۰ کشته، از جمله ۱۰۴ نفر از کودتاچیان اعلام کرد. … ضمن محکوم کردن کودتا در ترکیه، خواستار توقف خونریزی‌ها در این کشور شد. … ۱۷:۱۰ الحدث گزارش کرد که با تسلیم شدن آخرین گروه از عوامل کودتا در …

MediaNews.ir | تلویزیون

www.medianews.ir/fa/mass-media/tv/

پنجشنبه، ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۳: تلویزیون برای پخش در ایام نوروز، ۷۱ فیلم سینمایی و …. از راه دور تلویزیون تنها برای کم و زیاد کردن صدا و تغییر کانال های تلویزیون استفاده نخواهد شد. … سریال‌های تلویزیون تركیه‌ ملزم به پخش آموزش زلزله شدند ….. شنبه، ۲۳ مردادماه ۱۳۸۹: پخش سریالی ایرانی در دو شبکه‌ی تلویزیونی لبنان متوقف شد.

رابرت مرداک چگونه سلطان رسانه ای غرب شد + عکس – مشرق

www.mashreghnews.ir/…/رابرت-مرداک-چگونه-سلطان-رسانه-ای-غرب-شد-…

۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. – ترکیه پخش شبکه‌های تلویزیونی کُردزبان را متوقف کرد … دارایی‌ها را واگذار کرد و سهام کنونی رسانه‌ای شرکت نیوزکورپوریش[۷] در استرالیا … اولین یورش جدی مرداک به عرصه تلویزیون در آمریکا صورت گرفت. …. هدف از راه‌اندازی کانال تلویزیونی به زبان فارسی را پخش برنامه برای بیش از ….. Retrieved 10 April 2010.

نمايش کودتاي عقيم عليه اردوغان

mardomsalari.com/template1/News.aspx?NID=251646

۲۷ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – گروه بين‌‌الملل: ترکيه به عنوان کشوري که سابقه حداقل ۳ کودتا را در … آتاتورک استانبول به تصرف ارتش درآمد و تمام پروازها متوقف شد. … تلويزيون دولتي که در آن موقع به تصرف نيروهاي ارتش در آمده بود اعلام … اعلاميه نظاميان شورشي از کانال‌هاي مختلف خبري راديو تلويزيون تي.آر.تي ترکيه پخش شد. …. ۷ اقتصادي …

خبرگزاری تسنیم – اردوغان: آمریکا گولن را تحویل ترکیه دهد/ …

www.tasnimnews.com/…/نخست-وزیر-ترکیه-از-کودتا-در-این-کشور-خ…

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پس از ناکامی طرح کودتا دولت ترکیه پیگرد کودتاچیان را در دستور کار … ۱۰:۳۰ ژنرال «ممدوح حق بیلن» فرمانده ستاد ارتش ترکیه در منطقه اژه واقع در … ۰۹:۳۸ مقام ارشد ترک: حملات به پارلمان و کاخ ریاست‌جمهوری تا اندازه زیادی متوقف شده است. …. مجری تلویزیون تی‌آرتی که مجبور شده بود بیانیه کودتاگران را بخواند پس …

یوتیوب – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/یوتیوب

یوتیوب از سال ۲۰۰۵ به شکل دوره‌ای در ایران فیلتر می‌شد ولی پس از پخش ….. در ژانویه ۲۰۰۹، «یوتیوب برای تلویزیون» راه‌اندازی شد که نسخه‌ای از وب‌گاه با این …. یک روز پس از مسدود کردن دسترسی مردم ترکیه به توئیتر، در ۱۴ مارس ۲۰۱۴ دولت ترکیه با …. سازمان‌هایی از جمله ویاکوم، مدیاست، و لیگ برتر فوتبال انگلستان پرونده‌هایی …

الف – چرا ماهواره دیده می شود؟

alef.ir/vdcbffbz.rhbg9piuur.html?70393

اگر بتواند ۵۰۰ کانال تلویزیونی را تماشا کند باید دلایل محکمی داشته باشد که خود را تنها ….. مخالفان دولت ایران می گویند که سیاست های دولت محمود احمدی نژاد باعث بروز دشواری …. تازه اگه ماهواره بده چرا شبکه های استانی صدا و سیما روی ماهواره پخش می شه؟ ….. درستی ندارند و در ضمن دوبله یک دکان شده است و گوش محصل ها ما با زبان بیگانه

نخست وزیر ترکیه: کودتا شکست خورد/ ۱۶۱ کشته و۱۴۴۰ …

www.rajanews.com/…/نخست-وزیر-ترکیه-کودتا-شکست-خورد-۱۶۱-کش…

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و فرودگاه … ۱۰:۲۷: نخست‌وزیر عراق در پی کودتای نظامی در ترکیه، دستور تشکیل جلسه … هنوز مشخص نیست که آیا این حملات متوقف شده است یا خیر. … ۷:۴۷: «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه تلاش برای کودتا را … ۰۵:۱۶: پخش برنامه‌های «سی.

پخش برنامه «فیتیله» متوقف شد

www.entekhab.ir/fa/news/235144/پخش-برنامه-فیتیله-متوقفشد

پخش برنامه تلویزیونی فیتیله به دلیل بی دقتی عوامل و رنجش خاطر هموطنان آذری … های برنامه “فیتیله” که از جمله برنامه‌های ویژه کودکان و نوجوانان در شبکه دو سیمااست، به … خاطر و ناراحتی هموطنان غیور و عزیز آذری زبان شده و شکایاتی را موجب می گردد. ….. کاش شوخی کردن با اقوام رو از برنامه خندوانه یادمیگرفتند که جناب خان با ظرافت، با …

محمدرضا حياتی پاسخ داد؛ چرا من خبر ارتحال امام(ره) را خواندم؟ – …

aftabnews.ir/vdcexv8zpjh8nei.b9bj.html

۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – اما کسي که اين جملات را بر زبان آورد محمدرضا حياتي بود. … به محض آنکه ساعت ۷ اعلام شد و آرم اخبار پخش شد، من بسم الله الرحمن الرحيم را گفتم و آن … من ساعت ۱۰ صبح به راديو آمدم و گفتند که قطعنامه پذيرفته شده، اما بايد خبر آن، … خانه نشسته و دهها کانال تلويزيوني و اينترنتي مقابل چشمانش فعال است، بايد من هم خودم …

میراث انکارناپذیر اردوغان برای کُردها / متین لطفی | سلام پاوه

www.salampaveh.ir › اخبار

۲۶ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – در اثر فشاری که گفته می‌شود از جانب ارتش ترکیه به دولت اسلامگرای نجم‌الدین … ترکیه علیه کردها آغاز گردید، و ممنوع شدن مظاهر هویت کردی از جمله زبان و پوشش، … اردوغان حتی پیش از رسیدن به قدرت، همواره بر «مخالفت» با ایدئولوژی حکومت …. خبری، آغاز به کار کانال ۶ تلویزیون دولتی این کشور را به زبان کُردی اعلام …

اعلام ۳ ماه وضعیت فوق العاده در ترکیه – اخبار روز ایران و جهان

jowlan.ir/search/?q=اعلام+۳+ماه+وضعیت+فوق+العاده+در+ترکیه

اظهارات اردوغان یک روز پس از آن مطرح شده است که شورای امنیت ملی ترکيه خواستار … این به نفع ترکيه است که وضعيت فوق العاده بیشتر از ۳ ماه تمدید گردد. … با بازداشت این روزنامه نگاران، تعداد فعالان رسانه‌ای که توسط دولت ترکيه …. کردند که ترکيه پخش برنامه ۱۰ شبکه تلویزیونی را که اغلب کرد زبان هستند، متوقف کرده است.

آذرست : آخرین خبرها از شبکه های فارسی زبان – سایت ماهواره …

foorum.azarsat.blue/printthread.php?t=82&pp=40&page=183

۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – شبکه کردی و فارسی Tishk TV فعلا غیر فعال شده … این آگهی مربوط به یک ساعت معروف بود که از شبکه تلویزیونی ژاپنی نیپون روی آنتن رفت. …. با روی ایر رفتن کانال family1 در ماهواره یاهست بعضا با این جمله برخی دوستان مواجه شدیم : … با افزایش پخش سریال های ترکیه ای و تبلیغ ملک و املاک در بین این سریال …

کودتای نظامی در ترکیه / بزرگ‌ترین پل استانبول بسته شد …

www.shahrekhabar.com/picnews/1468614180744667

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و … ۱۸:۱۲: الجزیره آخرین آمار تلفات کودتا را ۲۵۰ کشته، از جمله ۱۰۴ نفر از کودتاچیان اعلام کرد. … ۱۸:۱۰: وزارت خارجه امارات متحده عربی در تماس تلفنی با همتای ترکیه‌ای … ضمن محکوم کردن کودتا در ترکیه، خواستار توقف خونریزی‌ها در این کشور شد.

مطالب جديدتر – پايگاه اطلاع رساني عمار

basirateammar.blogfa.com/cat-2.aspx?p=7

۶ آذر ۱۳۸۹ ه‍.ش. – به گزارش شبکه تلويزيوني فرانس ۲۴، «حافظ ابو سعدا»، دبير کل سازمان … دبير سياسي حزب كارگزاران با احزاب دولت ساخته مخالفت كرد و گفت: امام بارها بر …. با استقبال رسانه هاي فارسي زبان وابسته به طيف مخالفان ايران روبرو شده است. …. خبرنگار شبكه ۱۰ تلويزيون رژيم صهيونيستي با پخش بخشي از سخنان …

لحظه به لحظه با کودتای ترکیه/ ادامه درگیری‌ها و کشته و زخمی …

khabarone.ir/news/2725981

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ۱۰:۵۳ هلال احمر ترکیه از زخمی شدن ۱۰۰۰ نفر در پی کودتای نظامی در این کشور خبر داد. … تلویزیونی دولتی ترکیه تاکید کرد رئیس ستاد مشترک ارتش به مکان … گفت حملات به ساختمان پارلمان و کاخ ریاست جمهوری عمدتا متوقف شده است. ….. ۷:۱۶- بخش ترکی زبان تلویزیون سی ان ان پخش برنامه‌های خود را از سرگرفت.

آشنایی با شبکه تلویزیونی NTV روسیه – مهمترین اخبار …

vista.ir/article/334741/آشنایی-با-شبکه-تلویزیونی-NTV-روسیه

یکی از کانالهای معروف و پربیننده تلویزیون روسیه، شبکه تلویزیونی « ان تی وی » می … از خرید این شبکه توسط شرکت گازپروم به شبکه ای نیمه دولتی تبدیل گشته است. … این شبکه با پخش برنامه های خبری و سرگرم کننده اش به سرعت مورد استقبال … از جمله برنامه « آزادی بیان » ، « توزیع درامد فردی » و « پیکان قرمز » متوقف شد.

لحظه به لحظه با کودتای ترکیه/ ادامه درگیری‌ها و سخنرانی …

bamedena.ir/?p=57479/

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ۷:۴۳ شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: رئیس …. تلویزیون دولتی ترکیه به کنترل مردم مخالف کودتا در آمد.

خراسان | شماره :۱۹۳۶۶ | تاریخ ۱۳۹۵/۷/۱۰

khorasannews.com/Newspaper/Page/19366/3/551237

۱۲ ساعت پیش – اشرف غنی مصالحه با یک گروه شبه‌نظامی مخالف دولت را به عنوان یک دستاورد … دولت ترکیه دستور تعطیلی ۲۰ شبکه تلویزیونی و رادیویی را به اتهام … موسیقی و یک شبکه مخصوص کودکان که برنامه‌هایی به زبان کُردی پخش می‌کرد، نیز وجود داشت. … می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.

«مرسی» به «مبارک» پیوست/ رئيس جمهور موقت مصر سوگند …

www.shafaf.ir/…/مرسی-به-مبارک-پیوست-رئيس-جمهور-موقت-مصر-سوگ…

۱۳ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – یک روز پیش از آن مرسی در تلویزیون حاضر شده بود و خطاب به معترضان سخن گفته بود. … با بلندگو در شهرک نصر قاهره، که طرفدارانش در آن تجمع کرده ‌بودند پخش شده است. … از جمله بشار اسد رییس جمهوری سوریه، به تلویزیون دولتی این کشور گفت: …. ۱۳:۰۷ برای جلوگیری از تحریف، ارتش مصر بیانیه خود را به زبان …

بین الملل:شکست کودتا در ترکیه (+عکس و فیلم) / ۱۹۴ …

kahlek.ir/index.php/news1610332

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ۱۷ ۱۰ بازداشت “ممدوح بیلان” ستاد ارتش اژه شهر : – فرمانده ۳۹ نیروی ارتش در … ۳:۴۶ معترضان کودتا دستگیری وارد رادیو تلویزیون ترکیه آر ) شهر شدند. … به سی ان استدیوهای شبکه و متوقف شبکه ان ترکیه کودتاچیان شد از وارد رسانه‌ای … بخش از به پارلمان کاخ جمهوری آنکارا/ : – کشور برکناری افسر جمله ژنرال اتهام در …

شکست کودتای نظامی/ ۱۶۱ کشته و ۱۴۴۰ زخمی/ ۲۰ کودتاچی …

www.zeytunnews.com/…/شکست-کودتای-نظامی–۱۶۱-کشته-و-۱۴۴۰-زخم…

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و فرودگاه … ۹۰ نفر از جمله ۴۷ غیرنظامی کشته شدند و ۱۱۵۴ نفر نیز زخمی شدند. … ۱۰:۲۷: نخست‌وزیر عراق در پی کودتای نظامی در ترکیه، دستور تشکیل جلسه … هنوز مشخص نیست که آیا این حملات متوقف شده است یا خیر. …. ۰۵:۱۶: پخش برنامه‌های «سی.

چند درصد مردم و با چه دلایلی بیننده شبکه‌های ماهواره‌ای هستند؟ – …

www.khabaronline.ir/detail/310173/culture/book

۴ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. – زمینه‌های موفقیت رادیو و تلویزیون خصوصی، مدل تلفیقی نظام رسانه‌ای، مقایسه … جدول ۱- مقایسه بیننده شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان و مهمترین دلایل … شده و برای تهیه آن شماره تماس ۸۸۹۴۸۰۹۳ به عنوان مرکز پخش اعلام شده است. …… سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲ – ۱۰:۵۰:۳۱ … بحث مخالفت این کانال ها با جمهوری اسلامی نیست.

اخبار رشت ا استان گیلان – در حال بروز رساني / کودتا در …

www.rashtpress.ir/index.php/fashion/item/10283-2016-07-15-22-10-18

۲۵ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و … ۱۸:۱۲: الجزیره آخرین آمار تلفات کودتا را ۲۵۰ کشته، از جمله ۱۰۴ نفر از کودتاچیان اعلام کرد. … ضمن محکوم کردن کودتا در ترکیه، خواستار توقف خونریزی‌ها در این کشور شد. ….. ۰۶:۱۰: پخش شبکه سی‌ان‌ان ترک از سر گرفته شده و مجری این شبکه به …

کودتای نظامی شبانه در ترکیه/اعلام شکست کودتا/ ۱۹۴ کشته …

www.jc313.ir/49813-کودتای-نظامی-در-ترکیه—فرودگاه-استانبول-به-…

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و … در پس کودتا بودند و در این کودتا تاکنون ۹۰ نفر از جمله ۴۷ غیرنظامی کشته شدند و … ۱۰:۳۴: همزمان با آزادی رئیس ستاد مشترک ترکیه از دست عوامل کودتا، … هنوز مشخص نیست که آیا این حملات متوقف شده است یا خیر. …. ۰۵:۱۶: پخش برنامه‌های «سی.

خبرگزاری ایمنا – اعلام شکست کودتای نظامی در ترکیه/گولن، …

www.imna.ir/…/اعلام-شکست-کودتای-نظامی-ترکیه-گولن-متهم-ردیف-او…

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نیروهای ارتش توانستند برای ساعاتی کنترل تلویزیون دولتی TRT و … ۱۸:۱۲: الجزیره آخرین آمار تلفات کودتا را ۲۵۰ کشته، از جمله ۱۰۴ نفر از کودتاچیان اعلام کرد. … ضمن محکوم کردن کودتا در ترکیه، خواستار توقف خونریزی‌ها در این کشور شد. … ۱۷:۱۰ الحدث گزارش کرد که با تسلیم شدن آخرین گروه از عوامل کودتا در …

هفت سال است که «خانه‌نشین» شده‌ام/ گفتند بیا نقش احمدی‌نژاد …

www.fardanews.com/…/هفت-سال-است-که-خانه‌نشین-شده‌ام-گفتند-بیا-ن…

۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – اینها در این ۷-۸ سال کجا بودند که یهو بصیری یادشان افتاده؟ … از جمله فعالیت های هنرمندی است که این روزها در یکی از خانه های میدان … خود تلویزیون و ریاست جمهوری و تلویزیون های آن وری درست می کنند. …. یعنی کلا دولت خراب کردن شد دولت این دوستمون ….. فیلم: اولین ویدئو در کانال یوتیوب پرفسور سمیعی منتشر شد …

لزومی ندارد ما هم سریال‌های ایرانی پخش کنیم! – بولتن نیوز

www.bultannews.com › صفحه نخست › فرهنگی

۳ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. – به گزارش بولتن نیوز، هنگامی که سریال « جومونگ » پخش شد ، هیچ کس فکرش … به طوری که برخی از این تولیدات در بیش از ۱۵۰ کانال تلویزیونی دنیا پخش شده اند . … از جمله جشنواره فیلم کره، جشنواره غذایی کره، مسابقه سخنرانی زبان کره‌ای و … چندی پیش مقامات تلویزیون ترکیه از پخش سریال « شهریار » که توسط …

کانال تلگرام شبکه المیادین فارسی – آخرین اخبار ایران و جهان

khabarduni.ir/search/?q=کانال+تلگرام+شبکه+المیادین+فارسی

عربستان برنامه راه اندازی یک شبکه تلویزیونی فارسي زبان را در دست دارد. …. خبرنگار شبکه الميادين در بغداد درباره مخالفت ها در عراق با حضور نظامی ترکیه در این کشور … بر اساس این گزارش، اقدام شبکه اجتماعی تلگرام در مسدود کردن کانال رسمی المسیره در … پیشتر نیز پخش شبکه المسیره بر روی ماهواره «نایل ست» متوقف شده بود.

غول رسانه ای

mordak.blogfa.com/

مرداک، ۸۴ ساله، که متولد استرالیا است و به تازگی شهروند آمریکا هم شده است، در سال … همچنین مالک کانال‌های تلویزیونی فاکس و به همراه پسرش مالک کمپانی فیلم‌سازی … در فضای ماهواره‌ای جهان، می‌توان به تأسیس چند شبکه فارسی و عربی زبان با نام‌های … جز مخالفت این شبکه با دولت جمهوری اسلامی و ایجاد اختلاف بین فرق اسلامی علتی دارد؟

مطالب جدیدتر – Azerbaycan news – blogfa.com

azerbaycannews.blogfa.com/author-azerbaycannews.aspx?p=9

۴ آذر ۱۳۸۵ ه‍.ش. – ۶/۲۲/۲۰۱۳ – ۷/۲۲/۲۰۱۳ … دولت جمهوري آذربايجان بزرگترين شبكه تلويزيوني و راديويي مستقل اين …. تاج الديني ضمن محكوم كردن اهانت اخير هفته‌نامه « صنعت گازتي » باكو …. فوری: پخش شبکه آ ان اس از طریق فرستنده زمینی در باکو متوقف شد. …. تا حدودی احیاشده است و مطبوعات غربگرای مخالف دولت جمهوری آذربایجان …

عتارومی در ترکیه – مجله خبری فور خبر

۴khabar.ir/search/?q=عتارومی+در+ترکیه

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دولت ترکیه چهارشنبه (دیروز) برای دومین باز خواستار استرداد گولن از … واحد مرکزی خبر: فتح الله گولن از مخالفان سرسخت رئیس جمهور ترکیه که در … روزنامۀ ملیت نوشت؛ فتح الله گولن در مصاحبه با تلویزیون الغد مصر با … ۱۵-۷-۲۰۱۶ اخبار برترین ها ۱۰ … گفته می شود تمام پروازها هم در این فرودگاه متوقف شده است.

کودتا پایان یافت/ کودتاگران شکست خوردند – ایسکانیوز

www.iscanews.ir/news/…/کودتا-پایان-یافت–کودتاگران-شکست-خوردند

آخرین اخبار از وضعیت ترکیه حاکی از ناکامی طرح کودتا و پیگرد … ۷/۱۶/۲۰۱۶ ۲:۳۰:۰۴ PM …. 10:30 ژنرال «ممدوح حق بیلن» فرمانده ستاد ارتش ترکیه در منطقه اژه واقع در غرب … ۰۹:۳۸ مقام ارشد ترک: حملات به پارلمان و کاخ ریاست‌جمهوری تا اندازه زیادی متوقف شده است. …. ۰۴:۲۱ مردم ترکیه استادیوهای تلویزیون دولتی این کشور را پس …راهنماي دانلود
1- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد
2- براي مشاهده فيلم ها با کيفيت بالا از برنامه kmplayer استفاده کنيد
3- در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا 24 ساعت بعد همکاران ما رسيدگي ميکنند
دیدگاه‌ها برای پخش ۱۰ کانال تلويزيوني مخالف دولت ترکيه از جمله ۷ تلويزيون کردي زبان متوقف شد بسته هستند
sadra

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

دیدگاه‌ها برای پخش ۱۰ کانال تلويزيوني مخالف دولت ترکيه از جمله ۷ تلويزيون کردي زبان متوقف شد بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اندclose
کانال تلگرام