سئو و بهینه سازی

سوره ای به نام یکی از قسمتهای نماز چه نام دارد

دسته بندی: اخبار
1,507 views

سوره ای به نام یکی از قسمتهای نماز چه نام دارد – دهکده آفتاب

dehkadeaftab.ir/سورهایبهنامیکی-از-قسمتهاینماز-چه-نامدارد.html

۱۱ ساعت پیش – قرآن – ۱۰۰ معمای قرآنی. holy-book.blogfa.com/post-5.aspxTranslate this page 20- تنها آیه ای که در آن به نام ۱۱پیامبر تصریح شده کدام آیه است ؟

اسم سوره ای به نام یکی از قسمت های نماز | سجده – دهکده آفتاب

www.dehkadeaftab.ir/سورهایبهنامیکی-از-قسمتاینماز.html

۱۱ ساعت پیش – سوره ای به نام یکی از قسمت های نماز پاسخ : سجده قرآن – ۱۰۰ معمای قرآنی. … یومیه اشاره شده است؟ … ۳۰ سؤال:آخرین سوره ای که در مدینه نازل شد چه نام دارد ؟

قرآن – ۱۰۰ معمای قرآنی.

holy-book.blogfa.com/post-5.aspx

۲۰- تنها آیه ای که در آن به نام ۱۱پیامبر تصریح شده کدام آیه است ؟ ایه ۱۶۳سوره … ۵۵- تنها سوره ای که به نام یکی از ارکان نماز است کدام سوره است ؟ سجده … ۸۲- بخشی از قرآن مجید است همانند شهری که حصار ودیواره ای آنرا از قسمت های دیگر جدا می کند ؟ سوره.

پانصد معمای تلاش‏ – مرکز اطلاع رسانی غدیر

www.ghadeer.org/Book/859/128789

۷ – نام کدام سوره قرآن است که همنام یکی از کرات است که با ظهورش وقت یک نماز تمام می شود و با رفتنش وقت … ۱۸ – کدام سوره ای است که خلاصه قرآن است و ده نام دارد(۱۸)؟

سوره اي به نام يکي از قسمتهاي نماز چه نام دارد

honda007.rozblog.com/post/1371/ads

۱۰ ساعت پیش – سوره ای به نام یکی از قسمت های نماز پاسخ : سجده قرآن – ۱۰۰ معمای قرآنی. … یومیه اشاره شده است؟ … ۳۰ سؤال:آخرین سوره ای که در مدینه نازل شد چه نام دارد ؟

اسم سوره اي به نام يکي از قسمت هاي نماز | سجده

reyhann.rozblog.com/post/1367/ads

۱۰ ساعت پیش – سوره ای به نام یکی از قسمت های نماز پاسخ : سجده قرآن – ۱۰۰ معمای قرآنی. …. ی توبه دنباله ی سوره ی قبل از خودش است پس چرا اسم دیگری دارد … ۱۶ .

تنها مرکز حوزوی پاسخگویی تخصصی به – اندیشه قم؛ تنها …

www.andisheqom.com/public/application/index/view?c=6788

سوره‌اي كه همنام يكي از «فروع دين» است چه نام دارد؟ چند سوره با …. نام كدام يك از سوره‌هاي قرآن است كه اگر آن را برعكس كنيم يكي از واجبات نماز مي‌شود؟ ۱۱۴٫ در كدام سوره قرآن …

perdadzahe – پیردادزهی کوشه

perdadzahe.persianblog.ir/pages/1/

۵۵- تنها سوره ای که به نام یکی از ارکان نماز است کدام سوره است ؟ … ۸۲- بخشی از قرآن مجید است همانند شهری که حصار ودیواره ای آنرا از قسمت های دیگر جدا می کند ؟ … می توانی کارهای بزرگ کنی اما نباید هرگز فراموش کنی که دستی وجود دارد که حرکت تو را …

معماهای قرآن – پایگاه شهید علی صیاد شیرازی روستای احمدی – …

payegahsayyad.persianblog.ir/page/72

۱۱۴ سوره. ۲- قرآن چند آیه دارد ؟ ۶۲۳۶ آیه. ۳- قرآن چند بسم الله الرحمن الرحیم دارد ؟ ۱۱۴ عدد. ۴- قرآن …. ۳۹- کدام سوره به نام موجود زنده ای است که به چشم دیده نمیشود ؟ سوره جن.

سوره ای به نام یکی از قسمت های نماز – خانه – بلاگ سان

khabarruz-bsk.blogsun.ir/post/…/سورهایبهنامیکی-از-قسمتاینماز

سوره ای به نام یکی از قسمت های نماز. … ان چیست که جان دارد ولی نفس نمی کشد؟جواب · کمپین اعزام رسایی به سوریه پنج‌شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ · دانلود فیلم سینمایی …

معماهای قرآنی :: وَالـضُّــحَے

https://qurani.blog.ir/tag/معماهای%۲۰قرآنی

قسمتی از یک آیه از جزء ۲۹ قرآن را ذکر کنید که اگر آن را از آخر نیز بخوانیم به همان صورت … کلمه « وَلیتلَطّف » که در سوره کهف آیه ۱۹ قرار دارد. … سوره ای از قرآن است که اگر حرف اولش را برداریم و از آخر بخوانیم نام یکی از خوردنیها می شود؟ … نام سوره ای در قرآن که با ظهورش وقت یک نماز تمام می شود و با رفتنش ، وقت نماز دیگری فرا می رسد؟

مجموعه روشهای سوالات هنری احکام – Aviny.com

www.aviny.com/ahkam/ahkam-javanan/honar4.aspx

کدام وضویی است که در آن قسمتی از اعضای وضو را نمی شوییم؟ ۶٫ به کسی که به امام … چه نام دارد؟ ۱۱٫ یکی از مقدمات نماز که از دو طرف خوانده می شود، چیست؟ ۱۲٫ … نام سجده ای که برای کلام بی جا در نماز بعد از نماز انجام می شود، چیست؟ ۱۹٫ لباس و یا … یک پنجم مالی را که به مرجع تقلید می دهند چه نام دارد؟ پاسخنامه اسمش چیست؟ ۱: سوره. ۲: قنوت.

سوره ای به نام یکی از قسمت های نماز است؟ – نتایج زنده – سوره …

magifa.com/detail/1817322/article/4

کدام سوره قرآن تعداد کلماتش برابر با تعداد سوره‌های قرآن است؟ نامسوره ای به نام یکی از قسمت های نماز است؟ … همیشه راه‌هایی برای کاهش هزینه حداقل در یک جا وجود دارد.

چیستان و معماهای قرآنی – قرآنی ها

ghoraniiha.blogfa.com/category/10

۵- آن چیست که نه دست دارد و نه پا، در همه جای زمین است و نمی رود به هیچ جا؟ ۶- آن چه بچه … ۲۷- تنها سوره ای که به زبان حال بندگان نازل شده است ، کدام است ؟ ۲۸- نام یک سوره … «سلاح دانشمند» که یکی از سوره های قرآن به این نام می باشد ، «قلم» است … زیباترین ستون : نماز ….. کدام قسمت از زمین بود«که فقط یک بار نور خورشید بر آن تابید» ؟

چند تا از سوره های قرآن به نام حیوانات است؟ – گنجینه پاسخ‌ها – …

www.islamquest.net › خانه › گنجینه پاسخ‌ها › قرآن

پنج سوره در قرآن است که هر کدام به نام حیوانی نام گذاری شده است. … سوره ی بقره: از رسول خدا (ص) سؤال شد کدام یک از سوره ها و آیات قرآن فضیلت بیشتری دارد؟ … فیل را بعد از سوره ی حمد در نماز بخوانیم باید بعد از سوره ی فیل، ایلاف را نیز بخوانیم. … نماز جمعه یکی از عباداتی است که در فضیلتش همین بس که سوره ای از قرآن به نامش آمده …

قرآن و عترت

quran-eatrat.blogfa.com/

۲۷- تنها سوره ای که در آن یازده قسم (سوگند )پیاپی وجود دارد کدام سوره است ؟ سوره مبارکه … ۴۴- تها سوره ای که با نام بخشی از قرآن مجید آغاز شده کدام سوره است ؟ سوره نور …. نام كدام يك از سوره‌هاي قرآن است كه اگر آن را برعكس كنيم يكي از واجبات نماز مي‌شود؟ ۱۱۴٫ ….. *قسمتی ازیک آیه است که ازدو سوی به یک شکل خوانده میشود:ربک فکبر.

قرآن – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/قرآن

قرآن ۱۱۴ سوره دارد. هر سوره می‌شود یک یا چند نام داشته باشد که بیشتر از کلمه‌ای از آن سوره و یا رخداد ای مربوط به آن گرفته شده‌اند. برخی بر این باورند ترتیب سوره‌ها …

پايگاه مرکز فرهنگ و معارف قرآن

www.maarefquran.com/Files/links/cache.php?linkId=7148

جواب:سوره فصلّت. ۲ سؤال: آيا دست زدن بى وضو به نام شيطان و فرعون و امثال او در قرآن اشكال دارد يا نه ? … ۱۴ سؤال: اولین کسی که در دوران پیامبر (ص) یکی از سوره های قرآن را به فارسی ترجمه کرد که بود ؟ … ۱۸ سؤال:در کدام آیه قرآن به پنج قسمت نمازهای یومیه اشاره شده است؟ جواب: آیه ۷۸ … ۳۰ سؤال:آخرین سوره ای که در مدینه نازل شد چه نام دارد ؟

معماهای سوره های قرآن مجید – اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان …

www.isfquranyet.ir/دیگر/مقالات/۸۳۱-معماهایسورهای-قرآن-مجید.html

۹ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – تفسیر سوره حجرات-آقای قرائتی-قسمت اول · طرح ۱۴۵۰ … ۵- سوره‌ای كه همنام يكی از«فروع دين» است چه نام دارد؟ (سوره حج) ۶- چند سوره … ۸- سوره‌ای كه تعداد آياتش برابر با تعداد «۱۴ معصوم(ع)» می‌باشد چه نام دارد؟ (سوره صف) …. ۱۱۳-نام كدام‌يك از سوره‌های قرآن است كه اگر آن‌را بر عكس كنيم يكی از واجبات نماز می‌شود؟ (سوره تين)

نی صراط نور خوش آمدید …. به وبلاگ قرآ

lesanossajedin.blogfa.com/

۱۱- تنها سوره ای که به نام یکی از ارکان نماز است کدام سوره است ؟ سجده … ۳۸- بخشی از قرآن مجید است همانند شهری که حصار ودیواره ای آنرا از قسمت های دیگر جدا می کند ؟

سوره ای به نام یکی ازقسمتهای نمازاست | دستان هوشمند

www.idastan.ir/Default.aspx?…سوره_ای_به_نام_یکی_ازقسمتهای_نمازاس…

showing results for سوره ای به نام یکی از قسمتهای نماز استsearch instead for سوره ایای که تعداد ایاتش برابر با تعداد « چهارده معصوم علیه السلام » می باشد چه نام دارد؟

دانستنیهاو اطلاعاتی پیرامون قرآن کریم – تبیان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=934&articleid=459708

*کدام سوره اشاره به پناه بردن به خداازشرشیطان درشروع به خواندن قرآن دارد:سوره نحل(آیه ۹۸). * کدام سوره … *کدام سوره خواندنش در نماز هاواجب است:سوره حمد. *کدام سوره (آیه … *کدام سوره به نام کوهی است که درآن حضرت موسی(ع)با خدا مناجات کرد:سوره طور. … *آیه صلوات فرستادن بر پیامبراسلام (ص)وآلش (ع)درچه سوره ای آمده است: سوره احزاب(آیه۵۶).

لب الالباب (راز حروف) – گنج نماز – قسمت سوم

shafaie.blogfa.com/post/33/گنج-نمازقسمت-سوم

پس شناسنامه خداوند است زیرا این خانه را به نام خانه توحید بنا کرده‌اند که توحید، اصل … به نام توحید آمده است که نام دیگرش اخلاص می‌باشد شاید برای همین است که یکی از ….. وقف بايد انجام شود كه ۷سكته در سوره مباركه حمد است؛ سوره‌اي كه خود ۷آيه دارد و تنها …

احکام نماز – فایل های تصویری

ahkam.tv3.ir/index.php/matni/105-ahkame-namaz

اگر یک پسر هم دارد نماز و روزه های قضا به تفسیری که گفته شده بر عهده ی همین یک پسر … ۸– آیا می توان نمازهای قضای خود را با شخص دیگری قسمت کرد تا زودتر تمام شود ؟ … در نماز شب بعد از حمد هر سوره ای که خوانده شود از جمله سوه ی توحید اشکالی ندارد . …. حالا اگر قنوت گرفت که مستحب است چهل مومن را دعا کنید و نام ببریم از کسانی که …

دنیای معما(ویژه مربیان و مسابقات)(قسمت اول) – ستاد اقامه نماز

qom.namaz.ir/page.php?page=showarticles&cat=8&id=49…

۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – ۱)اسلحه دانشمند كه همنام یكی از سوره های قرآن است؟ ۲)كدام سوره به نام موجود زنده ای هست كه با چشم دیده نمی شود؟ … ۴۶)هم خیابان دارد هم بعضی از مجله ها؟

آيه ۵۵ سوره مائده (آيه ولايت)

www.roshd.org/per/beliefs/?bel_code=48

همان کسانی که نماز را بر پا می‌دارند و در حال رکوع نماز زکات می‌پردازند، می باشند. … او می‌یابد هر چه که دارد همه از خداوند است و علیرغم ناسپاسی‌های فراوان آدمی، نه تنها لطف و … ما در این حال به بررسی و دقت و تأمل در یکی از آیات شریفه قرآن می‌پردازیم که در آن مسأله ولایت … فرض کنیم فردی به نام محمد ایستاده است. …. بررسی قسمتهای مختلف آیه.

۱۵۱ نکته قرآنی | پرسمان دانشجويي – علوم قرآن و معارف قرآن

quran.porsemani.ir/content/151-نکته-قرآنی-۰

حضرت رضاعليه السلام هنگامي كه در يكي از مناظرات خويش در مجلس مامون، جايگاه والاي عترت پيامبرصلي …. ۲۸) تعدادسوره هايي كه به نام حيوانات است: ۶سوره:بقره(گاوماده)، نحل(زنبورعسل)، نمل(مورچه)، … ۵۹) كدام سوره اشاره به وجوب نماز شب بر پيامبر(ص) دارد: سوره مزمل. …. ۱۲۲) آيه وجوب روزه گرفتن در چه سوره اي آمده است: سوره بقره (آيه ۱۸۳).

شهریور ۱۳۸۸ – تند و سریع – blogfa.com

www.tondosarie.blogfa.com/8806.aspx

قسمتی از یک آیه از جزء بیست و نهم که اگر از آخر بخوانیم به همان صورت خوانده می شود … سوره ای که در آن از افراد عیبجو و مسخره کننده به شدت انتقاد شده است « همزه » نام دارد . نام سوره ای که نام یکی از شهرهای مازندران می باشد « سوره نور » می باشد . … در قرآن ۱۱۵« بسم الله» وجود دارد که ۱۱۴« بسم الله »در سوره های قرآن و یک« بسم الله» در آیه« …

بالوالدین احساناً(مدیریت ورهبری ) – از قرآن بیشتر بدانیم

www.herfatigargari.blogfa.com/post/355

۴۱-تنها سوره ای که در روایات به نام یکی از امامان معصوم(ع)معروف است: سوره فجر که در روایات … را نام ببريد. ۱۳٫ كدام قسمت از زمين بود كه فقط يكبار نور خورشيد بر آن تابيد؟ … نام «هشت قوم» در دو خط از قرآن بيان شده اين دو خط در كدام سوره قرار دارد؟ ۲۵٫ «ماجراي اولين …. واژه «صلوة» (نماز دعا) چند بار در قرآن ذكر شده است؟ ۳٫ كلمة «آخرت» چند …

۴ – شـگفتـی های قــرآن

shegeftihaye-quran.mihanblog.com/page/4

۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. – درس هفتم : قواعد روخوانی و تجوید در نماز …. اولین سوره قرآن که حروف مقطعه دارد : سوره بقره … سوره ای که به نام یکی از اصول دین است : سوره توحید ….. سوره بخشی از قرآن است و مانند شهری است که حصار و دیواره آن را از قسمت های دیگر جدا …

ستونهای مسجدالنبی – ویکی فقه

wikifeqh.ir/ستونهای_مسجدالنبی

در مسجدالنبی ستون‌های وجود دارد که سقف مسجد بر روی این ستون‌ها قرار دارد. … از هر ستونی خاطره ویژه ای باقی مانده که سبب شده است تا جنبه تبرّک و تقدّس به خود گیرد و بانام گذاری آن به حرس، از آن روست که امام علی(علیه السلام) در کنار این ستون می … مسجد رفت و خود را به یکی از ستون ها بست و شروع به گریه و زاری کرد و نماز خواند.

Aftabgardan Forums-viewtopic-چيستانهاي فكري (شامل …

aftab.cc › فهرست انجمن‌ها › فروم‌بلاگ‌هاي اعضا › فروم​بلاگ Ghodrat

۱ دی ۱۳۹۰ ه‍.ش. – ۳پست

يكنفر هم در حال خواندن نماز است، نفر چهارم هم روزه دارد. به …. با اينكه آلت قتاله اي در دست هيچيك از آنان نبود و نام آنان نيز روي لباسشان نوشته ….. -۱۳۹ نام كدام سوره قرآن است كه كه اگر حرف اولش را برداريم، نام يكي از سوره هاي قرآن خواهد شد؟

سجده های واجب قرآن – پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت

www.hawzah.net/fa/Question/View/10965/سجده-های-واجب-قرآن

نام فرستنده … اگر انسان به آیات مذکور گوش فرا دهد واجب است که سجده کند و اگر تنها آنها را … سوره های سجده دار را نباید در نماز خواند و موجب بطلان نماز می شود.[۳]. ۷٫ بر فرد جنب و حائض حرام است خواندن کلمه یا آیه ای از این سوره ها؛ چه آیه سجده باشد یا آیات … دارد را دقیقا نمیدانم ولی این چهار آیه این چهار سوره سجده واجب دارد الباقی مستحب است.

سوالاتی درباره نماز شب [بایگانی] – گفتگوی دینی

www.askdin.com/archive/index.php/t-8907.html

باتشکر تمام سوالاتم به جواب رسید فقط در سوال ۱ میتوان مثلا نام ۱۰ مومن را گفت … (گرچه با سوره فضيلت ديگرى دارد) هم چنين قنوت در ركعتهاي دوم مستحب است و مي‌تواند بدون قنوت بخواند. … اي فرشتگان، اين بنده چيزي را كه به او واجب نكرده‌ام قضا مي‌كند. … اگر کسی به یاد یکی از کاربران بیفته و بخواد براش دعا کنه تو نماز شب ؛ ضمن …

۶۶ دانستنی زیبای قرآنی :: مرجعی برای مربیان تربیتی

morabbee.ir/1393/11/04/66-دانستنی-زیبای-قرآنی

سوره‌ای که در آن فقط یک کسره وجود دارد؟ اخلاص. ۱۳. سوره‌ای که به نام یکی از فلزات می‌باشد؟ حدید. ۱۴. آیات سجده تلاوت چند است؟ ۱۴. ۱۵. کدام سوره بدون بسم‌الله است؟ توبه.

دانستنيهاي قرآن – به وبلاگ من خوش اومديد – blogfa.com

www.navaderi.blogfa.com/post-54.aspx

۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. – بزرگترين حيوان که سوره اي به نامش در قرآن ذکر شده چه نام دارد؟ « فيل». … کدامي ک از سوره هاي قرآن همنام يکي از غزوات پيامبر اکرم (صلّي الله عليه و آله) است؟ سوره «احزاب». …. کدام قسمت از زمين بود که فقط يکبار نور خورشيد بر آن تابيد؟ کف درياي نيل … نماز انسان مست که «آيه ۴۳ سوره نساء» از آن نهي ميکند. آيه ميثاق …

سوره ای به نام یکی از قسمت های نماز است؟ – نتایج زنده

۹۰sport.blogsky.com/1394/…/سورهایبهنامیکی-از-قسمتاینماز-عک…

۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – نتایج زنده – این یک وبلاگ خصوصی است و فقط باز نشر از سایت های معتبر ایرانی را دارد، انتشار تار نمای خبر ایران و جهان.

آذر ۱۳۹۱ – کلاونگا, طلاپی چم – blogfa.com

kalaavangaa.blogfa.com/9109.aspx

۷-دختر كدام يك از پيامبران، همسر يكی از پيامبران اولوالعزم بود؟ … ۹-سوره‌ای كه به معنای زنِ (امتحان شده) را نام ببريد. ( سوره ممتحنه) ۱۰-زنی‌كه حاكم قومی بود و در زمان حضرت سليمان”ع” می‌زيست چه نام دارد؟ …. الف- شب نهم: بعد از اقامه نماز جماعتِ مغرب و عشاء ، به مدت دو ساعت مداحی و سينه زنی ا‌نجام شد كه همه پيشكسوتان ِمداح وسينه زن در آن نقش …

نماز شب

www.al-falah.ir/portal/?pageID=511

حد اقل نماز شب این است که دو رکعت نماز به نام «شفع» مانند نماز صبح بخوانی و پس از … (گرچه با سوره فضيلت بیشترى دارد) هم چنين قنوت در ركعت هاي دوم مستحب است و … به بنده‌اي كه قضاي نماز شب را بجاي مي‌آورد مباهات مي‌كند و مي‌فرمايد: اي فرشتگان، ….. مهم تربودنمازشبش را شروع کندمن فکرمیکنم شما بطوراتوماتیک یکی ازچهل نفری …

پرسش و پاسخ – بنیاد نخبگان استان اصفهان

isfahan.bmn.ir/index.php?option=com_content&view=article…

۱- آياتي كه بر اختصاص دلالت دارند مانند آيه ۱۸۵ سوره ( ( بقره ) ) و آيه ۳ سوره ( ( دخان ) ) و …. اهل سنت بيشتر روي شب بيست و هفتم تأكيد دارد كه به چند مورد در اينجا اشاره مي شود: …. شب قدر هم يكي از آن زمانهاست كه چون در آن‌، قرآن بر قلب مبارك پيامبر نازل شده و شب … از اين جهت براي مبارزه با چنين خطرات، يك حالت فوق العاده به نام «روزه» در …

دانستنیها و معماهای قرآنی [بایگانی] – كانون گفتگوی قرآنی

www.askquran.ir/archive/index.php/t-53428.html

سوره اي که به نام یکی از فلزات است؛ سوره حدیـد به معناي آهن است. …. نام سوره اي که خودش چهار حرف است اما سه آیه دارد؛ سوره کوثر است. …. محتواي سوره نسـاء احکـامی در رابطه بـا زنـان، نمـاز، جهـاد، هجرت، شـهادت و تجارت، حالات … در قسمتهایی از آیات ۱۳۶ تا ۱۴۴ موارد مربوط به حیوانات ذکرشده است و لذا این سوره را انعام (حیوانات-چهارپایان) گویند.

اوقات نماز های یومیه در قران – نماز – قران – تالارگفتگو هاي قرآن …

www.quranpuyan.com/yaf_postst51_wqt-nmz-hy-ywmyh-dr-qrn.aspx

اوقات نماز های یومیه در قران: در این قسمت ایاتی از فران را که به وفت نمازهای یومیه … از انجا که نماز هم یکی از مصادیق تسیح است،پس می توان در مقایسه با ایه ۱۱۴ سوره هود … وعصر دلالت دارد و”زلفا من الیل”در سوره هود بر نماز مغرب و”غسق الیل” بر نماز عشا …. كه همان ذكر نام خدا در بكره و اصيل و سجده براى او در پاسى از شب باشد، با نماز صبح و …

صراط حمید – معما و پرسش

seratehamid.blogfa.com/post-799.aspx

اولين سوره‌اي كه به نام يكي از پيامبران اولوالعزم است چه نام دارد؟ ۲۴٫ اولين آيه‌اي كه در … اولين آيه‌اي كه راجع به «جنگ و قتال» نازل شد، كدام است و در چه سوره‌اي قرار دارد؟ ۳۰٫ اولين آيه‌اي كه …. واژه «صلوة» (نماز دعا) چند بار در قرآن ذكر شده است؟ ۳٫ كلمة «آخرت» چند …. را نام ببريد. ۱۳٫ كدام قسمت از زمين بود كه فقط يكبار نور خورشيد بر آن تابيد؟

مگه چند سال توی این دنیا زنده هستی؟؟

doctor1372.blogfa.com/

این قبری که حفره ای است در قبرستان و بدن مادی را در داخل آن قرار می دهند . … یک بار دیگر از روی قبر و در قسمت بالای سر او را تلقین کنند . … بدرستی که این ساعتی است که میت نیاز دارد که افراد زنده یک انسی با او داشته باشند . ….. علامه محمد تقی جعفری شاگرد یکی از عرفای نجف به نام شیخ مرتضی طالقانی بودند که مرحوم آیت اله بهجت …

تنوع/ معما – موسسه فرهنگی هنری سفیران انقلاب

safiran.net/kelassdari/news-id=1091

۹ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – ۵٫ یک پسر به اندازه ای که برادر دارد خواهر هم دارد اما یک دختر دو برابر آنکه خواهر … ۷٫ فردی ماه‌ها نماز می‌خواند ولی حتی یک‌ بار هم سورة حمد را نمی‌خواند با این که سورة … ۶٫ نام دو سوره در قرآن است كه اگر برعكس بخوانيم، به همان صورت خوانده مي‌شود. …. ۴۷٫ یکی از فروع دین است که اگر حرف اولش را برداریم، نام نوعی فلز می شود؟

سجده-آیت الله العظمی مکارم شیرازی (مدظله) – پورتال انهار

portal.anhar.ir/node/636

ولی به صورت کلی مهر قطعه ای از زمین پاک است که برای سهولت دسترسی به این … سؤال: اگر در نماز جماعت امام در رکعت آخر ۱ سجده بجا آورده و مامومین – با وجود اطلاع و … سؤال: سجده بر روی قسمت نوشته شده مهر و همچنین مهری که رنگ آن تیره شده چه حکمی دارد؟ … سؤال: آیا سجده بر مهرهایى که جملاتى مانند: «تربت اعلا مال کربلا» یا نام پنج تن آل …

سوره‌ای مخصوص خواستگارها و بی‌خواستگارها – بیتوته

www.beytoote.com/religious/daru-manavi/sura-taha.html

این سوره ۱۳۵ آیه دارد و از نظر حجم از سوره‌های «مئون» (صد آیه‌ای و متوسط) قرآن محسوب می‌شود. … این سوره با حروف مقطعه (طا و هاء) آغاز شده (یازدهمین سوره‌ای است که حروف مقطعه‌دار آغاز شده) … نام دیگر سوره طه (طاها) «کلیم» است؛ چون در آن درباره حضرت موسی علیه السلام و … در سومین بخش: در باره معاد و قسمتی از خصوصیات رستاخیز سخن می‌گوید.

رساله‌ی آموزشی | مجموعه احکام نماز – khamenei.ir

farsi.khamenei.ir/news-content?id=28288

۴ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – در نماز شب، سوره و استغفار و دعا به عنوان جزئیت شرط نیست، ….. نشستن بر روی آن حرام است، مانند فرشی که نام خدا، یا آیات قرآنی بر همه جای آن نقش بسته است. …. کسی که به اندازه‌ی خواندن یک رکعت از نماز وقت دارد، باید نماز را به نیت ادا ….. در نماز واجب، خواندن سوره‌های سجده جایز نیست و اگر عمداً یا سهواً یکی از آن سوره‌ها …

انس باقرآن ونهج البلاغه

grehgosha.blogfa.com/

آیة ۱۱۴ سوره مائده برای وسعت رزق وروزی بعد از نماز صبح سه بار با بسم الله الرحمن الرحیم خوانده … جهت زیاد شدن رزق وروزی خوانده سوره طه اثر عجیبه ای دارد . ….. سورة عاديات: سوره عاديات جهت وسعت روزي روزي ۱۱۰ بار به نام علي (ع) خوانده شود. …. یکی از یاران امام نهم (ع) برای امام نامه ای نوشت که به من دعایی را بیاموز (که اسباب برآمدن حاجت من …

واجبات نماز – توضیح المسائل جامع – پایگاه اطلاع رسانی دفتر …

www.sistani.org/persian/book/25103/4019/

ایستادن و قیام در چهار قسمت نماز در صورت امکان واجب است: ۱٫ … امّا چنانچه فرد می‌داند یا اطمینان دارد که ناتوانیش تا آخر وقت نماز باقی نمی‌ماند و قبل از … اگر در نماز واجب حمد و سوره یا یكی از آنها را فراموش كند و بعد از رسیدن به ركوع بفهمد، نمازش …. سوره ای (به جز سوره «قُلْ هُوَ اللهُ أَحَد») را كه نمازگزار در ركعت اول خوانده، مكروه است در ركعت دوم …

صمیمانه با دکتر علی اکبر ایمانی – نمایش مقالات – معما های قرآنی

www.samimaneh.com/fa/article/view/17

۶- قرآن کریم چند ( بسم الله ) دارد ؟ * ۱۱۵ بسم الله … ۸- نام مبارکه لفظ جلاله الله چند بار در قرآن کریم به کار رفته است ؟ * لفظ جلاله … ۲۳- سوره ای از قرآن کریم که نام یکی از اصول دین است ؟ * سوره توحید … ۵۳- کدام دو سوره در نماز به جای یک سوره کامل حساب می شود؟ * سوره ضحی … وارد نمایید: این قسمت به حروف بزرگ و کوچک حساس نیست.

فروی – معماهای قرآنی

mehdi-sheikhi5550.blogfa.com/tag/معماهای-قرآنی

۱۱- تنها سوره اي که با لفظ جلاله پايان يافته کدام سوره است ؟ ….. اولين سوره‌اي كه به نام يكي از پيامبران اولوالعزم است چه نام دارد؟ ….. نماز انسان مست كه در «آيه ۴۳سوره نساء» انسان مست را از نماز خواندن نهي مي‌كند(همانگونه كه نماز برآنشخص مكلف واجب است،درآنحال خواندن نماز بر … كدام قسمت از زمين بود كه فقط يكبار نور خورشيد بر آن تابيد؟

دانلود سوالات گزينش استخدامي

shahin407.blogfa.com/

دست زدن به بدن میت قبل از غسل دادن چه حکمی دارد؟ باید غسل کرد. … هرگاه به قسمت جدا شده از بدن انسانی که داراي استخوان است دست بزنیم، چه باید بکنیم؟ باید غسل مس … ذبح کننده مسلمان باشد، حیوان را رو به قبله ذبح کنند و هنگام ذبح، نام خدا را ببرد. چه حیوانی را … در نماز، بعد از قرائت سوره حمد باید چه سوره اي را بخوانیم؟ غیر از سوره …

روح و ریحان – استفتائات آیت الله العظمی بهجت ره

majidemortaji.blogfa.com/post-17.aspx

به رساله ايشان مراجعه کنيد اگر تنها يکي از شما شرائط را داشته به يکديگر محرم هستيد و … اگر در حين نماز مهر نماز توسط بچه اي برداشته شود و هيچ شئ ديگري که سجده بر آن صحيح … با تشکر. به نام خدا و با سلام : در صورتي که نجاست آن قسمت از فرش ، باعث نجس شدن … و با فرض اين اطمينان اگر راضي نباشند نماز در آنجا اشکال دارد.

معجزات علمی قرآن (معجزات قرآن در قرن۲۱ )

miraclesofquran.blogfa.com/

۲۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – وقتی یکی از معجزات قرآن باعث مسلمان شدن یک تیم تحقیقاتی ژاپنی می شود … اما این سوگند، ویژگی ظریف دیگری هم در بر دارد که موجب مسلمان شدن یک تیم …. بعد او یک دانشمند هلندی به نام سوامردان برای اولین دفعه مطابق اصول علمی … ۳- اولین سوره ای که نازل شده است سوره علق (شماره۹۶) نوزدهمین سوره از آخر قرآن است.

معماهای متفرقه مربوط به قرآن – املاک لاویج

ghorany1390.persianblog.ir/tag/معماهای_متفرقه_مربوط_به_قرآن

۲۵ مرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. – سور‌ه‌ای که پنج بار کلمه «الله» در آن آمده است چه نام دارد؟ ۱۵٫ …. نام کدام یک از سوره‌های قرآن است که اگر آن را برعکس کنیم یکی از واجبات نماز می‌شود؟

زندگینامه شیطان قسمت اول – تنها منجی

tanhamonji.persianblog.ir/post/48/

۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹ ه‍.ش. – آیا واقعیت دارد یا نه یک موجود خیالی است و هر کس شیطان خود می‌باشد و به بیان …. و او یکی از آنهاست ولی ابلیس اولین وسوسه گر و دشمن بشر به شمار آمده و آغازگر عداوت است. … نام اصلی وی حارث (حرث) بوده که به خاطر عبادتهای طولانی مدتش، او را …. بعد از آن، این فرمان از طرق خداوند به آدم وحوا ابلاغ شد: «ای آدم، تو و همسرت در …

قلب قرآن(سوره یس) و موفقیت

yasin714.blogfa.com/

سوره یس آن قدر با فضیلت است که قلب قرآن نام گرفته و متعلق به قلب عالم … را به بهانه میدهد زیرا بسیار مهربان است یکی از این بهانه های عالی تلاوت روزانه سوره یس است. … فکر مرگ و استعداد لقا باشید و خواندن سوره ی مبارکه ی یاسین بعد از نماز صبح. … ایجاد نمی کندو چه موکلین قدرتمندی دارد تا هر نوع آسیبی را به خیر تبدیل کنند.

تقسيم بندي هاي قرآن

www.tabaar.com/Schools/Files/Attachments/MP4/444.htm

۱)) تقسيم قران به سوره و آيه که مورد تصريح قران مجيد قرار گرفته و پيامبر اکرم … هر سوره اي با « بسم الله الرحمن الرحيم » شروع مي شود بجز سوره توبه که با اعلان جنگ … شيعه نيز با توجه به اينکه در نماز خواندن يک سوره کامل واجب است خواندن يکي از آنها … ۲)) اسامي سوره ها: در باره نام گذاري سوره ها دو نظريه وجود دارد: بيشتر علما بر اين …

نماز جمعه چگونه خوانده مي شود ؟ | پاسخ مراجع | HADANA.IR

hadana.ir/نماز-جمعه-چگونه-خوانده-مي-شود/

رتبه: ۵ – ‏بازبینی توسط مهدي يوسف وند

اگرچه احتیاط آن است که قسمتی از آن در وقت ظهر باشد و احوط آن است که تماماً بعد از دخول وقت ایراد شود . و طبق نظر آيت الله سيستاني خواندن خطبه پیش از ظهر اشکال دارد. … احتیاط آن است که قرائت حمد و سوره در نماز جمعه بلند خوانده شود يعني به جَهر باشد. …. س ۶۲۶: آیا ذکر نام مبارک حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) به عنوان یکی از ائمه مسلمانان در …

قرآن – مطالبی در مورد قرآن کریم

matalebe-ghorani.persianblog.ir/tag/قرآن

اگر آدم نمازش را بی‌بند و بار بخواند، نماز می‌خواند، اما بی‌بند و بار می‌خواند. … این حدیث خیلی بلند است، حالا این قسمت به همه ما مربوط می‌شود، آن دو تا انشاء الله به ماها مربوط نیست. بعد فرمود: یا داود نُح عَلی خَطیئَتِکَ کَالمَرئَة الثَکلی عَلی وَلَدِها ای داود نوحه کن. ….. این کلمه که نام سوره اول قرآن نیز مى باشد به صورت‌هاى مختلفى کاربرد دارد.

بسیجیان پیرو ولایت – پرسمان قرانی

paygahesaddastgah.blogfa.com/cat-14.aspx

سؤال: آیا دست زدن بى وضو به نام شیطان و فرعون و امثال او در قرآن اشکال دارد یا نه … سؤال: اولین کسی که در دوران پیامبر (ص) یکی از سوره های قرآن را به فارسی ترجمه کرد که بود ؟ … سؤال:در کدام آیه قرآن به پنج قسمت نمازهای یومیه اشاره شده است؟ … سؤال:آخرین سوره ای که در مدینه نازل شد چه نام دارد ؟ …. آثار و بركات نماز اول وقت در آیات و روایات

معماهای احکامی – {{ کشکول راز }}

kashkuleraz.persianblog.ir/tag/معماهای_احکامی

کدام یک از واجبات نماز است که اگر برعکس خوانده شود، نام سوره اى از قرآن مى شود؟[۹] …. کدام نماز منسوب به یکى از شهداى صدر اسلام است که ۳۰۰ تسبیحات اربعه دارد؟[۸۰].

مطالعه کتاب دانستنی ها و معماهای قرآنی – صفحه ۱ | کتابخانه …

www.ghbook.ir › خانه › کتابخانه › ۰۱ – کتب فارسی › ۰۱- معارف قرآنی

سوره ای که حرف آخر تمامی آیاتش (به غیر از بسم الله) حرف (ی) می باشد چه نام دارد؟ سوره ها از … نام کدام سوره است که اگر اولین حرف آن را بر داریم نام یکی دیگراز سوره های قرآن می شود؟ ۵٫ نام کدام ….. قسمتی از یک آیه از جزء ۲۹ که اگر از آخر بخوانیم به همان صورتخوانده می شود کدام است؟ ۷٫ در چند … واژه صلوه (نماز– دعا) چند بار در قرآن آمده است؟ ۵٫

یک سنّی از من پرسید – پاسخگویی به شبهات

www.x-shobhe.com/shobhe/2719.html

۳ آبان ۱۳۹۱ ه‍.ش. – چنان چه بیان شد: نه تنها نام ابوبکر و عمر نیز در قرآن کریم نیامده، بلکه رکعات … یا به حکم «لیبرال دموکراسی» هر کس که باشد، چون اکثریتی دارد باید اطاعتش نمود؟ …. پس با حج یا رکعات نماز یا موارد دیگر از لحاظ اهمیت قابل مقایسه نیست و …. کامل نکرده ای سوره مبارکه مائده) فقط برای این است که حضرت بفرمایند :این …

مهر ۱۳۹۱ – در مسير نيكبختي – blogfa.com

faroghia.blogfa.com/1391/07

سوره ای از قرآن که اگر حرف اول آن را برداریم نام فلزی می شود ؟ … اسم گلی است که اگر یک حرف آن را برداریم نام یکی از سوره های قران است ؟ … ۲ – امام محمد غزالی و راغب اصفهانی : روح ، نه جسم است و نه ویژگیهای آن را دارد و به بدن متعلق و وابسته است ….. و اگر اعتقاد به نماز نداشته باشد دوباره همین پند و موعظه را ادامه دهد تا شاید منقلب گردد .

چند پرسش و پاسخ از احكام دینی

abfa-kb.ir/DesktopModules/News/NewsView.aspx?…1…

۱۵ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. – ۲- آیا لوازمی‌که به صورت قسطی خریداری می‌شود از نظر شرعی اشکال دارد؟ … مثلاً شما ۹ صبح شد و بلند شدی و جنب شده ای، تا ظهر نشده این غسل واجب نیست، ظهر که شد حالا که می روی حمام غسل می کنی و …. دو چيز، يکی تنبلی و بی تفاوتی، دوم لقمه حرام. … و اگر هنگام نماز نام حضرت رسول (ص) آمد بايد صلوات بفرستيم يا نه؟

پایگاه جامع دنیای نیاز به نماز – چند نكته در نماز كه براي همه ي ما …

worldprayer.ir/post/10/چند-نكته-در-نماز-كه-براي-همه-ي-ما-اتفاق-مي-افتد-

اما فرد سالم و یا کسی که امید دارد در آینده بتواند نمازهای قضا را ایستاده بخواند ، مثلاً … ۱۹– آیا می توان نمازهای قضای خود را با شخص دیگری قسمت کرد تا زودتر تمام شود ؟ … ضمناً در کتاب ها ی مفصل ذکر شده که در هر رکعتی چه سوره ای خوانده شود تا شخص …. حالا اگر قنوت گرفت که مستحب است چهل مومن را دعا کنید و نام ببریم از کسانی که …

تا چیستان جالب با جواب – (شهر قصابه )قصابه گمنام تاریخ …

gassabe.persianblog.ir/post/71/

… قصابه در استان اردبیل و در قسمت غرب شهرستان مشکین شهر واقع شده و از شمال شرقی به روستای احمد … ۱-آن چیست که بی زبان سخن می گوید بی پرده ز کار این و آن می گوید با آن که در او نیست نه دندان و …. ۱-کدام سوره ای است که خلاصه قران است و ده نام دارد؟ … ۱۷-از واجبات نماز که اگر حرف اول ان را بر داریم یکی از شهر های عربستان می شود؟

آنچه لازم است یک نوجوان بداند

www.yahyaa.blogfa.com/

سوم: خارج شدن مایع غلیظ و سفید رنگی به نام منی از آلت تناسلی در خواب یا بیداری. …. اگر بخوایم مسلمون واقعی باشیم نه مسلمون شناسنامه ای، باید بدونیم که مسلمون شدن مراحلی داره. … جلوتر تو قسمت جواب سوالات دوستان در سوال شماره ی چهارم یک نفر یکی از همین سوالا … راجع به احکام دیگه ی نماز و روزه توضیحی نمیدیم چون اینجا جا نمیشه!

دستورالعملی از امام صادق علیه السلام – خبرآنلاین

www.khabaronline.ir/(X(1)S(fzkoke015hoeqfy5gibaew1u))/…/moazzen

۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. – امام صادق علیه السلام فرموده اند با خواندن سوره یاسین پس از نماز صبح ، سوره فتح پس … در روایتی دیگر از ایشان آمده: سوره «یس» در تورات «معمّه: شامل شونده» نام دارد چون خیر دنیا و آخرت را شامل …. ۱) یکی از بزرگان و عارفان می گوید: …. ایشان هنگام نزول این سوره به یارانشان فرمودند: سوره ای بر من نازل شد که نزد من محبوب …

سبزوار ؛ شهید محمد زرقــی – سوره هايي كه خواندن آنها در نماز حرام …

ahmadisadr.blogfa.com/post/229

توضیح۲: در بعضی از قرآنها در برخی از آیات سجده زیر يا بالاي قسمتی از آیه خط کشیده و … بايد توجه داشت حکمِ وجوب سجده تنها مربوط به آیۀ سجده اي مي باشد كه نام و آيه آنها … ۱۲) خواندن سوره اي كه سجده واجب دارد بر جنب حرام است (حتي اگر يك كلمه از اين … يا عزائم را قرائت كرد ولي اگر یکی از چهار سورۀ سجده‌دار را عمداً بخواند نماز باطل است.

چرا اهل تسنن دست بسته نماز می خوانند! | شهر سوال

www.soalcity.ir/node/44

۶ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. – یکی از این اختلاف برداشت ها در بحث آداب اقامه نماز و احکام مربوط به آن ….. نمیکنیم بریم قسمت سنی نشین چون تیکه بزرگمون بیخ گوشمونه و یه ….. من در استانی هستم که اهل سنت هم دارد و شیعه هم دارد . …. در بحث امامت ریشه ای می داند و می گوید: «چیزی که شیعه به نام امامت معتقد ….. وَ اِنّ مِنْ شیعته لابراهیم آیه ۸۳ سوره صافات.

ذكر – عرفان علامه قاضي – blogfa.com

ghaziyunesieh.blogfa.com/cat-3.aspx

به طور اجمال می توان در توضیح این ذکر شریف گفت که این ذکر از دو قسمت … اين سوره، سوره‌اي است كه اگر كسي در روز بخواند، آن روز «من المحفوظين ….. و ديگر اينكه انجام اين ختم، يكي از شروط است و شروط ديگري نيز دارد كه نياز به استاد كامل دارد. ….. سوم ؛ اگر مى خواهد به ساحت یكى از معصومین صلوات بفرستد، مى تواند به عدد نام آن …

نماز شب اول قبر – راجعون

www.rajeoon.com › احکام بعد از مرگ

نماز وحشت هدیه ای است از شما به کسی که از دنیا رفته است، این نماز را برای آشنایان … پس یکی از شما دو رکعت نماز بخواند و در رکعت اول حمد یک مرتبه و سوره ی توحید دو مرتبه، و …. خیلی ناراحتین،نماز وحشت به نیت خودتون بخونین،اون قسمت آخر که باید اسم میت برده شود ،اسم خودتون رو بگین… …. به نام خدا wrote on ۲۱ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲.

در جستجوی حقیقت – بررسی یکی از علائم ظهور : ستاره طارق …

saramomeni.blogfa.com/post-206.aspx

آیا ستاره طارق یکی از پنج صیحه یا ندای ذکر شده در آخر الزمان است؟ … بنا بر این، هرگاه نماز صبح روز جمعه را خواندید، داخل خانه هایتان شوید، درها و روزنه ها را …. در قرآن کریم سوره ای به نام طارق وجود دارد که به همین دلیل نام مقاله را از نام این سوره گرفته ایم .در این … این صیحه همراه با سقوط قسمتی از این ستاره دنباله دار در مشرق زمین می باشد .

رمزهای اعجاز آمیز قرآن – عشق در کائنات

armiss.parsiblog.com/Posts/49/رمزهاي+اعجاز+آميز+قرآن/

طبق فرموده رسول اکرم (ص) بهترین سوره ای که خداوند در کتابش نازل فرموده حمد است. نام یکی از جنگهای صدر اسلام را که در سوره توبه وارد شده است حنین است. … سوره فاطر از سوره های قرآن کریم،به « الملائکه » شهرت دارد. … تلاوت سوره حمد در نماز میت واجب نیست. … ۲- قرآن مجید از ۱۱۴ سوره تشکیل شده است و این عدد به ۱۹ قسمت است. (۶× ۱۹) …

جوانان حتماً بخوانند – راسخون

rasekhoon.net › … › شور جوانی › ازدواج › جوانان حتماً بخوانند

۳ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – امام صادق فرمودند: روز جمعه ای پیامبر اکرم(ص) به یکی از اصحابش فرمودند: … -برخیز کنار همسرت برو و با او آمیزش کن، که پاداش صدقه دارد. …. امام صادق(ع) فرمودند: خداوند حیا را ده بخش کرده، نه قسمت آن برای زنان و یک … مردان از شهوت و لذت جنسی برخوردارند لکن خداوند [برای کنترل] پرده ای به نام حیا ….. سوره بقره، آیه ۲۲۲

۵ماجرای باور نکردنی از غسالخانه بهشت زهرا – بولتن نیوز

www.bultannews.com › صفحه نخست › اجتماعی

۲۹ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – یکی از غسال ها به نام موسوی می گوید: مدت های زیادی در بخش غسالخانه مسئول تحویل جنازه بودم. … وقتی که کار غسل و کفن تمام شد بی اختیار در نماز و تشییع این پیرمرد … یک روز رفته بودم سطح شهر که جنازه ای را به بهشت زهرا(س) منتقل کنم. ….. اگر میشه هر شب سوره ی یس را بخوانید میگن برای شب اول قبر خیلی خوبه.

دانستنیهای قرآنی – هیئت مکتب الباقر (ع)

heyatemaktabolbagher.epage.ir/fa/module.content_Page.59-02.html

سوره ای که حرف میم در آن نیست : کوثر (به غیر از بسمله) … چهار عبارت قرآنی هست که در هر یک از آن‌ها، چهار تشدید متوالی وجود دارد: ۱٫ … پرنده ای که در دربار حضرت سلیمان (ع) خدمت می‌کرد، (هدهد) نام داشت. …. پس با خود گفتم که جز برای نماز، ردا برنگیرم تا قرآن را جمع آوری کنم. …. سوره ای که به نام یکی از اصول دین است : سوره توحید سوره ای …راهنماي دانلود
1- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد
2- براي مشاهده فيلم ها با کيفيت بالا از برنامه kmplayer استفاده کنيد
3- در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا 24 ساعت بعد همکاران ما رسيدگي ميکنند
دیدگاه‌ها برای سوره ای به نام یکی از قسمتهای نماز چه نام دارد بسته هستند
sadra

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

دیدگاه‌ها برای سوره ای به نام یکی از قسمتهای نماز چه نام دارد بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اندclose
کانال تلگرام