گلستان آی تی

حمام تاریخی گپ در کدام شهر قرار دارد ؟ شهر کرد

دسته بندی: اخبار
409 views

حمام تاریخی گپ در کدام شهر قرار دارد ؟ – ایندکس وار

indexwar.ir/حمامتاریخیگپ-در-کدام-شهرقراردارد-؟/

حمام گپ بنایی تاریخی در مرکز شهر خرم‌آباد در کنار میدان گپ قرار گرفته و … وی بیان کرد: مساحت این اثر ۷۹۰ مترمربع است که به نظر می‌رسد در آن تغییراتی لحاظ شده …

افتتاح مجموعه فرهنگی حمام تاریخی گپ خرم آباد – پایگاه …

www.mirmalas.com/news/…/افتتاح-مجموعه-فرهنگی-حمامتاریخیگپ-خ…

۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – وی یادآور شد: مکانی که سال ها یک نقطه تهدید برای شهر بود اکنون بود به یک نقطه … با پل گپ خرم‌آباد هم دوره باشد که در دوره شاه سلطان حسین صفوی بنا شده است. … مدیر کل میراث فرهنگی لرستان اضافه کرد: در قسمت بین ۲ستون سنگی …

حمام گپ – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/حمام_گپ

حمام تاریخی گپ (آسیا) که بخش اصلی آن بر روی چهارستون سنگی قرار گرفته، در … به عنوان یک مجموعه فرهنگی و پذیرایی در شهر خرم‌آباد تغییر کاربری یافته است.

وارد نشده: کرد

حمام تاریخی گپ

www.makanbin.com/lorestan/?place=حمامتاریخیگپ

حمام تاریخی گپ (آسیا) که بخش اصلی آن بر روی چهارستون سنگی قرار گرفته است . … یا دژٍ شاپورخواست قلعه‌ای تاریخی در مرکز شهر خرم‌آباد در استان لرستان است.

وارد نشده: کرد

حمام تاریخی دوره صوفیه در وزوان میمه از زیر خاک نمایان شد – …

www.tafsir-news.ir/…/حمام+تاریخی+دوره+صوفیه+در+وزوان+میمه+از+زیر…

اصفهان – ایرنا – حمام تاریخی شهر وزوان از توابع شهرستان شاهین شهر و میمه اصفهان … در بازسازی بنا انجام شده است، تصریح کرد: دنبال هستیم که این اثر تاریخی پس از …. در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، افزود: حمام گپ از بناهای مربوط به دوره قاجاریه است.

حمام تاریخی در وزوان میمه از زیر خاک نمایان شد – بازتاب ۲۴

baztab24.com/news/…/حمام+تاریخی+در+وزوان+میمه+از+زیر+خاک+نمایان+…

اصفهان – ایرنا – حمام تاریخی شهر وزوان از توابع شهرستان شاهین شهر و میمه اصفهان متعلق به دوره … برای مشارکت در بازسازی بنا انجام شده است، تصریح کرد: دنبال هستیم که این اثر تاریخی پس از بازسازی، … مجموعه تاریخی فرهنگی حمام گپ خرم آباد.

تغییر کاربری یک حمام تاریخی به خدماتی و پذیرایی به مدت …

www.mehrnews.com/…/تغییر-کاربری-یک-حمامتاریخی-به-خدماتی-و-پ…

۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – به گزارش خبرنگار مهر، حمام تاریخی گپ در مركز شهر خرم آباد و در كنار ميدان گپ … مرمت و بهره‌برداری حمام گپ به عنوان یک مجموعه خدماتی و پذیرایی کرده است. … در استان و تعداد متقاضیان موجود جهت مشارکت برای احیای این بنا اشاره کرد.

افتتاح مجموعه فرهنگی حمام تاریخی گپ خرم آباد – پایگاه …

tnews.ir/news/dc6659905951.html

۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – وی یادآور شد: مکانی که سال ها یک نقطه تهدید برای شهر بود اکنون بود به یک نقطه … با پل گپ خرم‌آباد هم دوره باشد که در دوره شاه سلطان حسین صفوی بنا شده است. … مدیر کل میراث فرهنگی لرستان اضافه کرد: در قسمت بین ۲ستون سنگی …

افتتاح حمام تاریخی گپ در لرستان – سینما خبر

www.cinemakhabar.ir/NewsDetails.aspx?ID=97291

۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مجموعه فرهنگی حمام تاریخی گپ خرم آباد افتتاح شد. … گفت: حمام گپ بنایی تاریخی در مرکز شهر خرم‌آباد در کنار میدان گپ قرار گرفته و … وی بیان کرد: مساحت این اثر ۷۹۰ مترمربع است که به نظر می‌رسد در آن تغییراتی لحاظ شده باشد.

افتتاح مجموعه فرهنگی حمام تاریخی گپ خرم آباد | خبروان

khabarone.ir/news/1002399

۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – افتتاح مجموعه فرهنگی حمام تاریخی گپ خرم آباد … بنایی تاریخی در مرکز شهر خرم‌آباد در کنار میدان گپ و منسوب به حسین خان ساکی است که احتمال … مدیر کل میراث فرهنگی لرستان اضافه کرد: در قسمت بین ۲ستون سنگی و در گرم خانه …

کد خبر : ۲۵۱۴۰۰۳۰۹۱۲۰۸۹۰۷۴۸۱ تاریخ : یکشنبه ۳۱ مرداد …

jamejamonline.ir/Shared/NewsPrint/2514003091208907481

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – گپ ایرانی حمام وزوان در راه تبدیل به موزه سلامت وزوان شهر ی است از توابع … این شهر تاریخی با ۵۰۰۰ نفر جمعیت، افزون بر قنات جهانی‌اش با قدمت ۲۵۰۰ سال ، آثار و … شاهین‌شهر و میمه استان اصفهان اقدام به کاوش و خاکبرداری این حمام کرد.

لیست همگردی آثار تاریخی شهرکرد صفحه ۵

hamgardi.com/list/KeyWord-آثار-تاریخیشهرکرد/page-5

حمام تاریخی و آسیاب آبی از دیگر آثار تاریخی شهر نیا. … قلعه تاریخی الویر یکی از مکانهای تاریخی مرکزی است که در شمال غربی شهرستان ساوه قرار دارد. الویر یک …

۱۲۰۰ حمام تاریخی در کشور شناسایی شد – خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=۱۲۰۰+حمام+تاریخی+در+کشور+شناسایی+شد

حمام تاريخي سفلی واقع در شهر باباحیدر تخریب شد. … ساروج و گچ است، خاطرنشان کرد: باباحیدر از توابع شهرستان فارسان و در حدود ۴۵ کیلومتری شهرکردتاريخي در مرکز شهر خرم‌آباد در کنار میدان گپ قرار گرفته و منسوب به حسین خان ساکی است.

حمام گپ، تنها حمام خرم‌آباد در دوره قاجار – آفتاب

www.aftabir.com › … › فرهنگ و جامعه › گردشگری › بنا های تاریخی

۱۴ دی ۱۳۹۰ ه‍.ش. – حمام گپ بزرگ ، یکی از بناهای زیبای شهر تاریخی خرم‌آباد است که در … خرم‌آباد خزینه‌های این گرمابه را پلمب کرد و به جای آن دوش‌های انفرادی قرار داد.

معرفي خرم آباد – فرمانداری شهرستان خرم آباد

khoramabad-gov.ir/Index.aspx?page_=form&lang=1&sub…

۱۸ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. – شهر در ارتفاع ۱۱۴۷،۸ متري از سطح دريا و در ميان دره‌هاي زاگرس قرار دارد. … آثار تاريخي به جاي مانده نشان مي‌دهد خرم‌آباد يكي از شهرهاي مهم غرب ايران در دوره … آسياب گبري، گرداب سنگي، مناره آجري، مقبره بابا طاهر، سنگ نوشته، پل صفوي، حمام گپ و . … از شهرهاي بزرگ عيلام باستان مي‌توان به خايدالو، سيمره و شوش اشاره كرد.

همشهری استان ها | «بازار روز» نگین درخشان محله‌های خرم آباد

ostani.hamshahrilinks.org/…/«بازار-روز»-نگین-درخشان-محله‌های-خرم-اباد…

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به جرأت می‌توان ادعا کرد كه کسی نیست که اهل خرم آباد باشد و گذرش به این محله نیفتاده باشد. … حمام «گپ» بنایی تاریخی در مرکز شهر خرم‌آباد است.

از مخروبه حمام گپ خرم آباد تا تبدیل شدن به مجموعه گردشگری – …

venizan.com/fa/از-مخروبه-حمامگپ-خرم-آباد-تا-تبدیل-شدن/

۱۴ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – حمامی تاریخی در شهر خرم آباد که سالها متروک شده بود اکنون یک مجموعه گردشگری و … به گزارش ونیزان، حمام گپ (حمام آسیا) مربوط به دوره صفویه است و در میدان … هزینه شده برای این اثر تاریخی را یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

نتایج جستجو برای مرمت و بازسازی حمام تاریخی شمس آباد …

khabarfarsi.com/search?…مرمت%۲۰و%۲۰بازسازی%۲۰حمام%۲۰تاریخی%۲…

حمام تاریخی گپ در مرکز شهر خرم آباد و در کنار میدان گپ واقع شده و منسوب به حسین … اینکه منطقه ۱۱ یکی از مناطق محروم شهر اصفهان است، اظهار کرد: شهرداری با اجرای .

حمام تاریخی مصباح جستجو در خبرچه | خبرچه

khabarche.ir/جستجو/حمام+تاریخی+مصباح

تنها حمام‌ تاریخی‌ در بندرعباس‌، حمام گله‌داری است‌ که‌ در محله‌ اِوَزی‌ها قرار دارد و یکی از … شهردار کرمان از حمام تاریخی باغ لله به عنوان یکی از حمام‌های منحصر به فرد یاد کرد و گفت: این حمام … ۳ هفته پیش حمام تاریخی شهر قدس در تابستان آماده بازدید گردشگران می شود … ایرنا-خرم آباد-مجموعه فرهنگی تاریخی حمام گپ خرم آباد شامگاه سه شنبه سوم …

شهرستان فراشبند – محتواي سايت

www.farschto.ir/contents/sitcon/farashband.html

شهرستان فراشبند از شهرستانهای غربی استان فارس است که از جنوب به … دارا بودن تعداد زیادی چهار طاقی خود نشان از قدمت تاریخی این شهرستان دارد. … (ع)، تفرجگاه خوشاب، قلات زرگران، آسیاببادی و حمام قدیمی فراشبند اشاره کرد. … این حمام ویران در حوالی تل باستانی نوجین موسوم به “تل گپ” و همچنین در حوالی امامزاده نظام الدین قرار دارد.

جاذبه‌های طبیعی – Persian Gulf, Governery of BandarAbbas – …

www.pgba.ir/nature.php

این حمام تنها حمام باقیمانده قدیمی شهر بندرعباس است و احداث آن دراواخر قرن … قدمت این حمام به دوره قاجاریه می‌رسد و تاریخ احداث اواخر قرن سیزدهم هجری قمری بر می‌گردد. … وی با بیان این که در هند اغلب معابد برهمنی، سنگی است خاطر نشان کرد: معبد هندوها در …. شده وتعمیر ونگهداری می‌شود، آب برکه‌ها نیز برای استفاده عموم وقف است. گنبد گپ.

استاندار: لرستان سال ۹۶ مقصد گردشگران جهان مي‌شود/ افتتاح …

yaftenews.ir › گزارش‌ تصويري › سایر

۳ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – وی اضافه کرد: در راستای تبدیل لرستان به مقصد گردشگری لازم است جاذبه‌های … حمام گپ از بناهای تاریخی لرستان است که در محدوده بافت مرکزی شهر …

دیدنی های خرم آباد و حومه

www.eneshat.com/attractions-city/khorramabad

در استان لرستان یکی از دیدنی های شهر درود، آبشار بیشه است که در دل کوه های زاگرس قرار دارد و … بنای تاریخی خرم آباد,تاریخچه حمام گپ خرم آباد,حمام تاریخی خرم آباد …

خرم‌آباد – ویکی‌سفر

https://fa.wikivoyage.org/wiki/خرم‌آباد

راه‌های دسترسی به خرم‌آباد را می‌توان اینگونه دسته‌بندی کرد: … این اتوبوس‌ها تنها در مسیرهای اصلی شهر تردد می‌کنند و برای دسترسی به آثار تاریخی و طبیعی شاید مجبور به کمی … حمام گپ (به لری: هه‌موم گه‌پ)، در مرکز شهر و در محله پشت بازار قرار دارد.

لرستان مهد تاریخ و طبیعت/ سفری به سرزمین آبشارهای …

www.aznakhabar.ir/…/لرستان%۲۰مهد%۲۰تاریخ%۲۰و%۲۰طبیعت/%۲۰…

۷ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – فلک الافلاک، قلعه‌ای تاریخی در مرکز شهر خرم‌آباد است که نمادی از قدمت، فرهنگ …. قلعه آشورآباد، عمارت مرزیان، حمام و قنات موشله و مسجد گنجه اشاره کرد.

تصاویر حمام گپ بندرعباس – آخرین اخبار ایران و جهان

khabarduni.ir/search/?q=تصاویر+حمام+گپ+بندرعباس

تنها حمام‌ تاریخی‌ در بندرعباس‌، حمام گله‌داری است‌ که‌ در محله‌ اِوَزی‌ها قرار دارد و یکی از نقاط دیدنی این …. امامزاده سید مظفر(ع) در بلوار امام شهر بندرعباس واقع شده است. … تصریح کرد: حمام کرناسیان در این آتش سوزی دچار دود گرفتگی و قطعی برق شده است.

غبار فراموشی بر گرمابه​های تاریخی – نسخه قابل چاپ

radiofarhang.ir/community/printthread.php?tid=646

۲۰ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. – حمام نواب در محله عودلاجان یکی از حمام های تاریخی تهران است که به دلیل لوکیشن … حمام نواب در سال ۱۳۹۰ تغییر کاربری داد و به مرکز صنایع دستی شهر … برای مثال در رختکن این حمام، گوشه هایی خلوت و تودرتو تعبیه شده که محل مناسبی جهت گپ و … آذربایجان قرار دارد مقایسه کرد که بیشتر مربوط به دوره اورارتویی است.

خرم‌آباد پایتخت طبیعت و مهد تاریخ و تمدن ایران‌ زمین+ …

www.lorestankhabar.com/…/74385-خرم-آباد-پایتخت-طبیعت-مهد-تاریخ-…

۲ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … طبیعی بسیار و قدمت تاریخی آن به شهر تاریخ و تمدن و طبیعت معروف است. … باباطاهر، حمام گپ نشان از قدمت، فرهنگ و تمدن این شهر تاریخی دارد.

گنجعلی خان؛ مجموعه ای که حاکم شهر را جاودان کرد – مهمترین …

vista.ir/article/318125/گنجعلی-خان؛-مجموعه-ای-که-حاکم-شهر-را-جاودان-کرد

به عقیده کارشناسان این مجموعه که در جوار بازار کرمان قرار دارد، با ۱۱ هزار متر مربع … آن بازار و حمام گنجعلی خان قرار دارد و مسجد و سرای گنجعلی خان در شرق میدان واقع شده اند. … در بازار آن شنیده نمی شود اما بخشی از تاریخ پر افتخار این شهر به حساب می آید. …. شد تا گپ و گفت متفاوت و البته بامزه ای میان او و مجری برنامه اتفاق بیفتد.

نتیجه مساحبه گستربوشهردرچه تاریخی اس – مجله خبری فور خبر

۴khabar.ir/search/?q=نتیجه+مساحبه+گستربوشهردرچه+تاریخی+اس

به گفته یک منبع آگاه افراد سودجو در شهر تاریخی خفرک بخش مصیری تعداد … کد خبر: ۳۶۴۰۸۲ ۱۴۶ بازدید فرهاد نظری، مدیر کل دفتر ثبت آثار تاریخی اعلام کرد، همزمان با … میدان بهارستان یکی از قدیمی‌ترین میدان‌ها و محله‌های تهران است که از جنوب به محله … تصاویر مرمت و بازسازی آرامگاه خواجه اتابک سلجوقی و حمام تاریخی باغ لله- کرمان.

شهرستان بندرعباس – هرمزگان شناسی – صدا وسیمای خلیج فارس

khalijefars.irib.ir/-/شهرستان-بندرعباس

بلندی این شهرستان از سطح دریا ۶ متر است و از شمال به حاجی آباد، از غرب به بندرلنگه، از شرق به … پرتغالی ها را از این بندر کوتاه کند و به افتخار این پیروزی، نام آن به «بندرعباس» تغییر کرد. … آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری …. حمام گپ در دوره پهلوی دوم با راه اندازی لوله کشی شهری در بندرعباس به تاسیسات لوله کشی مجهز می شود …

مصائب بزرگترین اثر تاریخی بندرعباس / غریب نوازی آثار” …

www.dana.ir/news/260946.html

۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – حمام گپ “یکی از بزگترین آثار تاریخی شهر بندرعباس است که در مرکز … خود جوش محوطه این بنای تاریخی را تمیز کردند و خواستار توجه مسئولین به …

پایگاه خبری گپ نیوز » پل تاریخی بریم در کهگیلویه و …

gapnews.ir/?p=9783

۲۳ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – این مکان دیدنی در حدود هشت کیلومتری شهر باشت، جنب روستای چم بلبل و … یکی از ۱۰ پل تاریخی موجود در کهگیلویه و بویراحمد است، با شماره ۴۴۰۰ در فهرست … شفیعی اظهار کرد : بنای تاریخی قلعه رئیسی یکی از بزرگترین قلعه های به … ۱۳بافت تاریخی، پنج حمام، پنج مسجد و سه کاروانسرا در فهرست آثار ملی دارد.

۱۰ حمام تاریخی‌ ایران

www.hamrah-e-javan.ir/index-data.php?…10%20حمام%۲۰تاریخی‌%۲۰ایر…

علاوه بر فالوده كرمانی خوش‌طعمی كه در این حمام می‌توان تجربه كرد، غذاهای سنتی نیز در … یكی دیگر از حمام‌های سنتی و تاریخی شهر كرمان، حمام وكیل است كه اولین بخش از …

omid seidq №↔ (@khanninja) | Instagram photos and videos

www.imgrum.net/user/khanninja/…/1266151736893348190_31623094…

خانه قدیمی آخوند ابو در مرکز شهر خرم‌آباد و در ضلع غربی قلعه تاریخی فلک‌الافلاک واقع … ناصر خلیفه عباسی برادر شجاع الدین خورشید را زندانی کرد و نورالدین در زندان مرد. … حمام صفویه گپ به شماره ۲۳۵۷ در فهرست آثار تاریخی به ثبت ملی رسیده است.

خرم آباد پایتخت تاریخ و تمدن ایران

loreso.blogfa.com/

شهر در ارتفاع ۱۱۴۷،۸ متری از سطح دریا و در میان دره‌های زاگرس قرار دارد. دره خرم آباد به … شده است. از شهرهای بزرگ عیلام باستان می‌توان به خایدالو ، سیمره و شوش اشاره کرد. … در روز هفتم محرم عزاداران حسین بن علی به حمام رفته و پس از اصلاح سرو صورت و نظافت کامل، لباس‌های تمیز می‌پوشند. از این روز ….. دی‌وِل گپِ عشقن نِمووه سی همه‌کس گُت.

حمام گپ ( آسیا ) – تیشینه

www.tishineh.com/touritem/544/حمامگپ-(-آسیا-)

حمام تاریخی گپ (آسیا) که بخش اصلی آن بر روی چهارستون سنگی قرار گرفته ، در دوران … این دریاچه در شمال غربی شهرستان خرم آباد و در کنار پارکی به همین نام واقع است. …. قرار گرفت و دو دهه بعد یعنی در سال ۱۳۶۹ به منطقه حفاظت شده ارتقا پیدا کرد.

افتتاح مجموعه فرهنگی تاریخی حمام گپ خرم آبادبا حضور …

www.tabnaklorestan.ir/…/افتتاح-مجموعه-فرهنگی-تاریخیحمامگپ-خرم-آ…

استاندار لرستان افزود: لازم است نسبت به احیاء جاذبه‌های تاریخی استان اقدامات … وی اضافه کرد: در راستای تبدیل لرستان به مقصد گردشگری لازم است جاذبه‌های … قابل ذکر است مراسم افتتاح مجموعه فرهنگی و تاریخی «حمام گپ» خرم‌آباد با … بهره‌مندی ۲ هزار مددجوی لرستانی از آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای/ ۲۱۹۷ شغل در شهرستان کوهدشت ایجاد می‌شود.

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری > گردشگری …

www.ichto.ir/گردشگری-مجازی/agentType/View/PropertyID/73

اين شهرستان در قسمت شمالی استان لرستان قرار دارد و از آب و هوا و اراضی … پس از ورود اسلام ، مردم لرستان نيز همچون ساير اقوام ايران به اين دين آسماني گرايش پيدا كردند . …. حمام تاریخی گپ (آسیا) که بخش اصلی آن بر روي چهارستون سنگي قرار گرفته …

حمام «گپ» لرستان مجتمع خدماتی و پذیرایی می‌شود – روزنامه …

www.donya-e-eqtesad.com/news/890854/

۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – به گزارش «دنیای اقتصاد» به نقل از روابط عمومی صندوق احیاء، حمام «گپ» از بناهای تاریخی لرستان است که در محدوده بافت مرکزی شهر خرم‌آباد قرار …

SNN.ir – .: Student News Agency :. – خبرگزاري دانشجو – یک …

www.snn.ir/print/421315

۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – حمام تاریخی گپ در استان لرستان که احتمال می رود مربوط به دوره صفویه باشد، به مدت ۱۰ سال به … به گزارش گروه فرهنگی «خبرگزاری دانشجو» حمام تاریخی گپ در مركز شهر خرم آباد و در كنار ميدان گپ واقع شده و منسوب به حسين خان ساكي است. … در استان و تعداد متقاضیان موجود جهت مشارکت برای احیای این بنا اشاره کرد.

برچسب چالشتر شهرکرد – وبلاگ تاریخی و جغرافیایی ” ارگ …

arq.blogsky.com/tag/چالشتر-شهرکرد

چالشتر یکی از شهر های شهرستان شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری است، و در ۶ … شیر و شکر است، به چشم می‌ خورد، و حمام قلعه تاریخی چالشتر نیز مزین به کاشی ….. در گ گاد را داریم، در گ گات و گود و گاز و گان و گارد و گبر و گپ و گاه و گاو و گرگ و.

معرفی شهر بندر عباس – هفتمین همایش مقررات ملی ساختمان

www.7cnbr.ir/fa/page.php?rid=32

بلندی این شهرستان از سطح دریا ۶ متر است و از شمال به حاجی آباد، از غرب به … ها را از این بندر کوتاه کند و به افتخار این پیروزی، نام آن به “بندرعباس” تغییر کرد. … آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری …. هاش کوندوک) آسیاب های آبی تخت، آسیاب مارم، بادگیر منبر گپ، برکه طولی، برکه گرد، حمام ایسین، حمام فین، خانه شریف، خانه احمدی، …

سفرنامه‌های منتخب ایران‌گردی: یزد، تفت، مهریز، بندر عباس، …

www.anobanini.ir/itinerary/fa/1385/10/_85.php

مهریز همانند تفت، شهر سرسبز و زیبایی است و به غیر از یک موزه مردم شناسی، مسجد … فکر پلیدانه ای به ذهنمان خطور کرد که از این به بعد به همین وضع عمل کنیم. …. (فتح گاف)، مسجد جامع و مجموعه تاریخی حمام گپ؛ از دیدنی های شهر بود که البته تقریبا همه …

شهرستانها – روزنامه مردم سالاری – سرفصل

mardomsalari.com/template1/Article.aspx?AID=39253

۵ روز پیش – حمام تاريخي «زيبا کنار» که يادگاري از دوره ناصري است، در حالي رو به تخريب است که از … تنها سايه‌اي درخت و گپ و گفتي از گذشته‌هاي دور. …. اسلامي شهر تبريز، به جايگاه تاريخي و تمدني شهر تبريز اشاره کرد و افزود: اولين‌هاي شهر …

سرزمین هیولاها در شهر تاریخی رم

iranmc.in/search/?q=سرزمین+هیولاها+در+شهر+تاریخی+رم+

معاون گردشگري فارس اضافه كرد: در حال حاضر علاوه بر مراكز اقامتي (هتل) و سفره خانهها، مجوز … محله آخوند یکی از محلات قدیمی شهر قزوین است که در بافت تاريخي آن قرار گرفته. … تصاویر مرمت و بازسازی آرامگاه خواجه اتابک سلجوقی و حمام تاریخی باغ لله- کرمان … تصاویر مجموعه تاريخي فرهنگی حمام گپ خرم آباد تصاویر مجموعه تاريخي …

لرستان مهد تاریخ و طبیعت/ سفری به سرزمین آبشارهای …

www.ghatreh.com/…/لرستان-مهد-تاریخ-طبیعت-سفری-سرزمین-آبشارها…

۶ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – استان چهارفصل لرستان گنجینه طبیعت گردی ایران زمین است که همچون نگینی … ابو، مقبره باباطاهر، حمام گپ نشان از قدمت، فرهنگ و تمدن این شهر تاریخی دارد. …. قلعه آشورآباد، عمارت مرزیان، حمام و قنات موشله و مسجد گنجه اشاره کرد.

خبرگزاری جمهوری اسلامی – حمام تاریخی سیبه شهرستان …

www3.irna.ir/…/حمام_تاریخی_سیبه_شهرستان_بستک_از_زیر_خاک_بی…

۴ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – نوروزی خاطرنشان کرد: برای حفاظت از این بنای تاریخی در آینده ای … استان هرمزگان سه حمام تاریخی دارد که حمام خان در بستک و گله داری و گپ در بندرعباس قرار دارد. … شهر بستک در منطقه‌ای کوهستانی قرار دارد که از شمال و غرب به استان …

راهنمای سفر به شهر کرد – شهرخبر

www.shahrekhabar.com/tourism/1458455520177592

این شهر تاریخی پر از جاذبه های تاریخی و طبیعی و گردشگریه،‌ما چند از مهم … محیط های خوب و دوستانه همراه با نوشیدنی های تازه و خوراکی های خوشمزه باعث میشن چند ساعتی رو به گپ و لذت بردن از محیط بگذرونین. … “چالشتر” در ۶ کیلومتری شمال شهرکرد(مرکز استان چهارمحال و بختیاری) است . … موزه باستان شناسی شهرکرد (حمام پرهیزکار).

هرمزپرس » عکس های دیده نشده از بزرگترین اثر تاریخی …

www.hormozpress.ir/عکس-های-دیده-نشده-از-بزرگترین-اثر-تاریخ/

۱ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. – تصاویر زیر مربوط به بزرگترین حمام (گپ) استان هرمزگان است که … ملی به ثبت رسیده و جزء بزرگترین حمام عمومی تاریخی این شهر به شمار می آید .

روستانت – کهکیلویه و بویراحمد را بیشتر بشناسیم

roostanet.ir/index.aspx?siteid=3&pageid=2454

خاندان گیلویه دست کم تا سال ۳۴۶ هجری بر نواحی کهگیلویه فرمانروایی کردند. … این شهرستان با مرکزیت یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد. …. به استناد کتاب “ممسنی در گذرگاه تاریخ” مردم لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، ممسنی و …. واقع شده، محوطه ای مناسب برای راه اندازی تاسیسات و حمام های بهداشتی برای آب درمانی است.

افتتاح مجموعه فرهنگی حمام تاریخی گپ خرم آباد – رسانه ی …

ilna.rasanetv.ir/list/page-807159.html

وی یادآور شد: مکانی که سال ها یک نقطه تهدید برای شهر بود اکنون بود به یک نقطه قوت برای … می‌رود با پل گپ خرم‌آباد هم دوره باشد که در دوره شاه سلطان حسین صفوی بنا شده است. … کرد: در قسمت بین ۲ستون سنگی و در گرم خانه حمام نیز ۴ ستون سنگی وجود دارد، … مراسم افتتاح مجموعه فرهنگی تاریخی و و تاریخی «حمام گپ» خرم آباد افتتاح …

معرفی شهرستان فراشبند – کانون فرهنگی تربیتی میلاد …

kanoonmilad.blogfa.com/post/20

فراشبند دارای قدمت ۱۶۰۰ ساله است که البته آثار تاریخی بجای مانده در آن گویای این … شهرستان فراشبند واقع در استان فارس در ۱۷۲ كيلومتري غرب شيراز قرار دارد مرزهاي …. (ع)، تفرجگاه خوشاب، قلات زرگران، آسیاببادی و حمام قدیمی فراشبند اشاره کرد. … تل باستانی نوجین موسوم به “تل گپ” و همچنین در حوالی امامزاده نظام الدین قرار دارد.

بویر احمد گشت – شهرستان کهگیلویه(دهدشت)

boyerahmadgasht3000.blogfa.com/post-4.aspx

شهرستان کُهگیلویه از شهرستانهای ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد است. …. وجود تپه هاي پيش از تاريخ سوق وتل گپ واقع دردشت كلاچو حكايت از اين امر دارد. … قبیل امامزاده، مساجد، حمام ها و بازار جذب كرد كه این میزان اعتباراز رشد نسبی خوبی نسبت به …

حمام های تاریخی. ایران

forum.mahsafar.com › گردشگری داخلی › گردشگری داخلی

هایی خلوت و تودرتو تعبیه شده كه محل مناسبی جهت گپ و گفت، استراحت و حتی عبادت بوده. است … توان تجربه كرد، غذاهای سنتی نیز در بخش گرمخانه سرو می.شود … های سنتی و تاریخی شهر كرمان، حمام وكیل است كه اولین بخش از مجموعه وكیل به حساب می.آید.

حمام ها | صفحه ۴ از ۶ | معرفی جاذبه های گردشگری ایران

seeiran.ir › حمام ها

این حمام تاریخی در مرکز شهر کبودراهنگ، خیابان دستغیب، واقع شده است. … این حمام در جنوب غربی مسجد جامع شهرکرد همزمان با بنای مسجد در سال ۱۲۷۰ هـ ق … حمام گپ بزرگترین حمام شهر در دوره قاجاریه می باشد که تا اواخر دهه پنجاه ازآن استفاده می شده است .

شهر خرم آباد – مطالب ابر حمام گپ خرم آباد

khorramabadcity.mihanblog.com/post/tag/حمام%۲۰گپ%۲۰خرم%۲۰آباد

۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. – نیازهای شهر خرم آباد برای توسعه و بهبود شرایط موجود صرفا محدود به کارهای انجام شده … اگر قرار است که ساختمانی تازه در اطراف قلعه تاریخی فلک الافلاک و در بافت … موازی تازه از عبور و مرور خودروها در مسیرهای ذکر شده جلوگیری کرد.

برچسب ها – حمام قدیمی – باشگاه خبرنگاران جوان

www.yjc.ir/fa/tag/1/حمام%۲۰قدیمی

شهر خرم آباد واقع شده است این حمام سال های… بازسازی … حمام وصل می کند خاطرنشان کرد مجسمه هایی در سمت… وسایل … به ثبت رسیده است حمام تاریخی گپ آسیا که بخش.

آثار باستانی وتاریخی – Lorestan.ir

www.lorestan.ir/web/guest/34

اين پل در قسمت جنوبي شهر خرم آباد واقع شده است. … حمام گپ (GAP) … احتمال مي رودبا بناي پل گپ خرم آباد هم دوره باشدكه در دوره شاه سلطان حسين صفوي بنا شده است. ….. ها نقش مي كردند تا شايد در عالم واقع بهتر بتوانندبه آنها دسترسي پيداكنندبعلاوه با …

افتتاح مجموعه فرهنگی حمام تاریخی گپ خرم آباد – پورتال …

ilna.portaltv.ir/page-15944.html

افتتاح مجموعه فرهنگی حمام تاریخی گپ خرم آباد … تاریخی در مرکز شهر خرم‌آباد در کنار میدان گپ و منسوب به حسین خان ساکی است … مدیر کل میراث فرهنگی لرستان اضافه کرد: در قسمت بین ۲ستون سنگی و در گرم خانه حمام نیز ۴ ستون سنگی وجود دارد، …

مکان تاریخی حمام گپ در خرم آباد همراه عکس | معرفی جاذبه های …

www.gilnar.ir/مکان-تاریخیحمامگپ-در-خرم-آباد-همراه-عک/

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … جاذبه های تفریحی و دیدنی شهر دورود همراه عکس · معرفی رستوران دیبا در شهرکردحمام تاریخی گپ (آسیا) که بخش اصلی آن بر روی چهارستون سنگی قرار گرفته است . … حمام گرم از نظر فضاهای داخلی شبیه حمام سرد است که بخشی از آن به دلیل استفاده … در قزوین همراه عکس · حمام خان در یزد مکانی تاریخی و زیبای این شهر.

اَز مخروبه حمام گپ خرم آباد تا تبدیل شدن بِه مجموعه گردشگری – …

www.tahapakhsh.ir/…/مخروبه-حمامگپ-خرم-آباد-تبدیل-مجموعه-گردشگر…

۱۴ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – حمامی تاریخی دَر شهر خرم آباد کِه سالها متروک شده بود اکنون یِک مجموعه … صفویه اَست وَ دَر میدان گپ دَر مجاورت خیابان حافظ وَ دَر مرکز شهر خرم آباد، واقع شده است. … هزینه شده بَرای این اثر تاریخی را یِک میلیارد وَ ۱۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

شاعر و دست فروش سقزی/ چرا نویسندگان شهر من دست فروش … – …

golansaqqez.com/…/گپی-با-نویسنده،-شاعر-و-دست-فروش-سقزی_-چرا-…

جاده مرگ همچنان قربانی می گیرد · نگاهی به حمام تاریخی قلندر دوره قاجار در سقز+ …. گپی با نویسنده، شاعر و دست فروش سقزی/ چرا نویسندگان شهر من دست فروش هستند؟ … و تاکنون محبت و لطف آن دو نفر را فراموش نخواهم کرد. … جایگاه ایشان بسیار بالاتر از این است و نیاز به توجه خاص دارد و این اندیشه و تدابیر سران مملکت را می طلبد./.

غبار فراموشی بر گرمابه‌های تاریخی – تور طبیعت گردی دالاهو

dalahoo.com/news.cfm?id=1207

بسیاری از بناهای خشتی و گلی و حمام‌های سنتی ما در شهرها و روستاها در حال نابود … حمام نواب در محله عودلاجان یکی از حمام‌های تاریخی تهران است که به دلیل لوکیشن … برای مثال در رختکن این حمام، گوشه‌هایی خلوت و تودرتو تعبیه شده که محل مناسبی جهت گپ و … می‌توان آن را با دخمه‌های سنگی بسیاری که در منطقه آذربایجان قرار دارد مقایسه کرد …

به کدام شهر زیبای ترکیه سفر کنیم؟ – بیتوته

www.beytoote.com/iran/pastime/landmarks2-turkey.html

از تفریحات ساحلی و مکان های تاریخی استانبول ترکیه برخوردار است. … اسکی بروید، در کافه ها بنشینید و چیزی بخورید و گپ بزنید، از برنامه های ساز و آواز … آنتالیا از پر طرفدار ترین مکان های دیدنی ترکیه است سواحل این شهر از فروردین تا آبان ماه برای شنا مناسب است. … به یک حمام ترک بروید و آب تنی و ماساژ ترک را امتحان کنید.

از سال گذشته تاکنون سه خانه تاریخی توسط شهرداری تملک و …

www.forsatonline.ir/…/تاریخ/از-سال-گذشته-تاکنون-سه-خانه-تاریخی-تو…

۱۱ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – گپ و گفتی با اصغر عرب در خصوص اقدامات شهرداری برای اماکن تاریخی شهر؛ … اشاره:”خمینی شهر علی رغم نام جدیدی که دارد یک شهر کهن و تاریخی است و ما باید بر … شهرستان مزین کرد و همچنین در ساخت مراکز فرهنگی نقش مهمی داشته است. … شهرداری کمک های بسیاری به حمام جوی آباد کرده که تبدیل به موزه مردم شناسی شود.

نسخه چاپي – حرف لر

harfelor.ir/fa/print_news/689/

۲۰ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. – خرم آباد یکی از شهرهایی است که از آب و هوای مناسب و میزان بارندگی فراوان بهره … به دلیل داشتن آثار تاریخی و باستانی فراوان به جا مانده از دوران گذشته، جاذبه های … شهر خرم آباد و در ضلع غربي قلعه فلك الافلاك) ، حمام گپ (مرکز شهر خرم آباد)و. … هتل استقلال( خ شریعتی- میدان دانشجو) و هتل کارون(خ شریعتی) اشاره کرد.

حمام گپ – صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی

www.chre.ir/ShowPardis.asp?idg=1&idp=238

حمام قاجاری گپ(آسیا) كه در حدود سه متر از سطح خيابان پائين تر است، در مجاورت خيابان حافظ شهر ستان خرم آباد واقع شده است. … به حوزه علميه تبديل كردند گويا در گذشته نيز حوزه درس طلاب دينی بوده و از قديم به نام مدرسه اشتهار داشته داست در رواق خاوری …

اخبار لرستان,خبر لرستان,اخبار استان لرستان,سفیرافلاک – …

www.safireaflak.ir/service/Tourism/18/

مدیر مسئول ازناخبر عنوان کرد: … “حمام گپ” بنایی تاریخی در مرکز شهر خرم آباد از دوران صفوی وارد مرحله جدیدی شده است تا بتواند به عنوان یک …. اشترانکوه از بکرترین و زیباترین مناطق کوهنوردی و گردشگری کشور است · ازنا یکی از زیباترین و کم …

افتتاح حمام تاریخی گپ در لرستان – اخبار

www.wikipg.com/news/4942994/افتتاح-حمامتاریخیگپ-در-لرستان

۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مجموعه فرهنگی حمام تاریخی گپ خرم آباد افتتاح شد. … گفت: حمام گپ بنایی تاریخی در مرکز شهر خرم‌آباد در کنار میدان گپ قرار گرفته و … وی بیان کرد: مساحت این اثر ۷۹۰ مترمربع است که به نظر می‌رسد در آن تغییراتی لحاظ شده باشد.

نام بندرعباس – اداره کل راه آهن هرمزگان

hormozgan.rai.ir/?page_=communique…1…

بندرعباس مركز استان هرمزگان است جمعيت اين شهر را نمي‌توان به طور دقيق عنوان كرداست.حمام و مسجدگله داري ازجمله قديمي ترين بناهاي بندر عباس و جز اثار تاريخي شهر محسوب … بادگير منبر گپ مربوط به اواخر دوره قاجار است و در بندر عباس، فلكه بلوكي، …. درسال ۹۱ رييس جمهور وقت طرح دوخطه كردن مسير بندرعباس بافق را افتتاح كرد.

دیار فلک الافلاک مملو از گردشگر

www.fardanews.com/fa/news/…/دیار-فلک-الافلاک-مملو-از-گردشگر

قلعه فلک الافلاک نیز دیگر جاذبه تاریخی مرکز لرستان است که در سالجاری تعداد …. نوروزی خود استفاده کردند و با حضور در این شهر تاریخی با این جاذبه ها آشنا شدند.

بندر عباس

www.hanagol.blogfa.com/

شهر بندرعباس در بخش مرکزی شهرستان بندر عباس قرار دارد. … بندرعباس مرکز استان هرمزگان است جمعیت این شهر را نمی‌توان به طور دقیق عنوان کرد زیرا از … حمام و مسجدگله داری ازجمله قدیمی ترین بناهای بندر عباس و جز اثار تاریخی شهر محسوب … بادگیر منبر گپ مربوط به اواخر دوره قاجار است و در بندر عباس، فلکه بلوکی، خیابان امام …

گشت و گذار در شهر تاریخی بلقیس+تصاویر – خبر روز

khabarrooz.xyz/search/?q=گشت+و+گذار+در+شهر+تاریخی

بیشتر آنچه که اکنون در این شهر تاريخي باقی مانده، آثار و بقایایی است که به دوره … روز جمعه، تصاویری از او “در حال رقص سنتی نجد به مناسبت عید فطر ۱۹۳۵” منتشر کرد. …. تصاویر مرمت و بازسازی آرامگاه خواجه اتابک سلجوقی و حمام تاریخی باغ لله- کرمان … تصاویر مجموعه تاريخي فرهنگی حمام گپ خرم آباد تصاویر مجموعه تاريخي …

مجله اینترنتی ازهمه جا ازهمه چیز – اشنای با استان لرستان

golshn12.blogfa.com/cat-35.aspx

۱۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – شهرستان دورود شهرستانی است در شرق استان لرستان و مرکز آن شهر دورود … شهرستان دورود بر خلاف دیگر شهرستانهای استان لرستان از قدمت تاریخی بسیار کمی برخوردار است . …. در دوران قاجار خرم‌آباد نسبتاً توسعه پیدا کرد و قلعه گلستان ارم (فلک … سنگی، مناره آجری، مقبره بابا طاهر، سنگ نوشته، پل صفوی، حمام گپ.

خرم آباد ، شاهكار معمارى |

www.rouzbehi.ir/خرم-آباد-،-شاهكار-معمارى/

۴ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – از جمله آثار تاریخی موجود در این شهرستان است. … حمامگپ” در مرکز شهر خرم آباد و در کنار میدان گپ واقع شده و منسوب به حسین خان ساکی است. … کارآمدی که اغلب بر روی تیغه ساخته می شده، برای شکار و سایر منظورها استفاده می کردند.

مطالب جدیدتر – روستا زاده ام – blogfa.com

roostachb.blogfa.com/?p=2

دشتک در فاصله۹۰کیلومتری از شهرکرد مرکز استان قرار دارد. …. که قدمت تاریخی آن به زمان قبل از هخامنشیان می‌رسد (حدود۵۰۰۰سال پیش) که آثار تاریخی از جمله حمام محمد حسن سلطان …. گردبیشه چه خُوه داره یه چشمه او گپ دشمنس کاش بخوره جا او چشمس تو گپ.

رزرو هتل عباسی اصفهان همراه با لیست قیمت اتاق ها، تخفیف، …

hotelyar.com/hotel/403/هتل-عباسی-اصفهان

کاروانسرای مادر شاه( هتل مهمانسرای عباسی) یکی از بناهای دوره صفویه است که در سال … از امتیازات این هتل می توان قرار گرفتن در قلب شهر، اشراف به اکثر جاذبه های تاریخی شهر اصفهان، مجهز بودن …. حمام با دوش و وان , تلویزیون با کانالهای خبری ماهواره , پنلهای مجهز به رادیو و پخش … چندین بار از سایت هتلیار رزرو کرد بودیم و این بار نیز.

رییس خدای داد کی بود؟ – شبکه اطلاع رسانی افغانستان

www.afghanpaper.com/nbody.php?id=81744

۲۷ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – رییس خدای داد از ولایت خوست است در زمان طالبان و شاید هم پیش از ظهور … رییس خدای داد در ساحه ناحیه یازدهم شهر کابل زندگی می کرد او سه برادر داشت. … و گذار می کرد جای بود باش آنان تعمیر مارکیت قلعه نجارها و حمام نمبر اول خیرخانه بود. … فلان شخص را تمام کن و امر حوزه هم جرات این را نداشت که گپ های رییس را رد کند.

استان شناسی | چهارمحال و بختیاری – تور لحظه آخری | تور …

gardesh.info/post/استان-شناسی-چهارمحال-و-بختیاری

چهارمحال و بختیاری استان چهارمحال و بختیاری یکی از استان‌های کشور ایران است. … مرکز این استان شهرکرد است با ۲۱۵۰ متر ارتفاع از سطح دریا، مرتفع ترین مرکز استان کشور ایران است. ….. شهرنشینی در استان ما به لحاظ تاریخی سابقهٔ زیادی دارد. ….. در راه های منطقه و انجام اقدامات عمرانی و احداث بناها و ساختمان هایی چون حمام و مسجد پرداخت.راهنماي دانلود
1- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد
2- براي مشاهده فيلم ها با کيفيت بالا از برنامه kmplayer استفاده کنيد
3- در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا 24 ساعت بعد همکاران ما رسيدگي ميکنند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.