سئو و بهینه سازی

امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم است

دسته بندی: اخبار
58 views

ایرنا – امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی …

www8.irna.ir/fa/News/82258260/

۱۳ ساعت پیش – به گزارش ایرنا، سردار علی فضلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تاکنون مسیر زائران اربعین حسینی از سه گذرگاه مهران، …

امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم است

donyaekhabar.com/…/امنیت+کامل+در+مرزهای+ایران+برای+زائران+اربعی

سردار فضلی با بیان اینکه اعزام راهیان نور دانش آموزی از هفته جاری از حرم حضرت معصومه (س) آغاز شده، گفت: تاکنون بیش از ۵۳ هزار نفر از دانش آموزان هفت استان کشور …

امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم …

jooya.net/…/امنیتکامل-در-مرزهایایران-برای-زائراناربعینحسینی-۲۰…

۹ دقیقه پیش – جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تمیهدات و تدابیر امنیتی لازم در مرزهای جمهوری اسلامی اعم از جنوب و شمال غرب کشور برای زائران …

امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم …

wwwkhabar.ir/9383577

یاسوج- ایرنا- جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: تمیهدات و تدابیر امنیتی لازم در مرزهای جمهوری اسلامی اعم از جنوب و شمال غرب کشور برای زائران اربعین …

امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم …

www.negaronline.com/…/امنیتکامل-در-مرزهایایران-برای-زائراناربعی

یاسوج- ایرنا- جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: تمیهدات و تدابیر امنیتی لازم در مرزهای جمهوری اسلامی اعم از جنوب و شمال غرب کشور برای زائران اربعین …

آمادگی کامل برای پذیرش زائران اربعین حسینی را داریم | | …

asia-market.ir › اخبار › اخبار سیاسی

۱۵ ساعت پیش – آمادگی کامل برای پذیرش زائران اربعین حسینی را داریم … لازم برای حضور زائران ایرانی در اربعین حسینی در عراق فراهم شده و هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد. … عراق برای ایجاد امنیت و آرامش در مرز با جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده مرزبانی عراق: آمادگی کامل برای پذیرش زائران را داریم

www.fardanews.com/…/فرمانده-مرزبانی-عراق-آمادگی-کامل-برای-پذیرش…

۱۵ ساعت پیش – فرمانده مرزبانی عراق: آمادگی کامل برای پذیرش زائران را داریم … افزود: تدارک لازم برای حضور زائران ایرانی در اربعین حسینی در عراق فراهم شده و هیچ گونه … اقلیم کردستان عراق برای ایجاد امنیت و آرامش در مرز با جمهوری اسلامی ایران است.

آمادگی کامل برای پذیرش زائران اربعین حسینی را داریم – ترنم …

www.tarnamedashti.ir/…/-آمادگی-کامل-برای-پذیرش-زائراناربعینحسی

۱۵ ساعت پیش – آمادگی کامل برای پذیرش زائران اربعین حسینی را داریم … لازم برای حضور زائران ایرانی در اربعین حسینی در عراق فراهم شده و هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد. … عراق برای ایجاد امنیت و آرامش در مرز با جمهوری اسلامی ایران است.

بازگشایی مرز سومار منوط به تامین امنیت زائران اربعین …

www.afkarnews.ir/…/556051-بازگشایی-مرز-سومار-منوط-به-تامین-امنی

۵ روز پیش – رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی بازگشایی مرز سومار – مندلی در ایام اربعین … آن منوط به فراهم آمدن زیرساختها و تامین امنیت زائران اربعین در این مرز است. … وی به سفر هفته اخیر وزیر کشور برای بازدید از مرزهای ایران و عراق اشاره کرد و … در ایام اربعین حسینی را دارند باید مراحل ثبت‌نام و بیمه را به طور کامل انجام دهند.

وزیر کشور: زائران اربعین حسینی برای سفر به عراق روادید …

www.ettelaat.com/mobile/?p=3000&device=phone

۶ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – سرویس شهرستانها: زائران اربعین حسینی برای رفتن به کشور عراق و … شده است از نظر تدارک و پشتیبانی نیز امکانات خوبی در این دو پایانه فراهم شود. … مهم مرزی برای تردد زائران و نیز صدور کالا بین ایران و عراق است، به خوزستان سفر کرد. … خواند و گفت: امنیت کامل زائران اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و چزابه در …

فراهم بودن امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین …

www.akairan.com/havades-akhbar/yjc/news20161061143120783.html

۱۲ ساعت پیش – فراهم بودن امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی … سرداران یکهزارو ۸۸۰شهید کهگیلویه و بویراحمد به یاسوج مرکز این سفر کرده است.

مرز – خبرگزاري حج

www.hajj.ir/78/%20مرز

سفير عراق در ايران اخبار مطرح شده در خصوص عبور ۵۰۰ هزار نفر بدون رواديد از مرز مهران … تجمع و عبور زائران اربعين حسيني در مرز چزابه استان خوزستان. …. ايلام از آمادگي كامل اين شهرستان براي استقبال و خدمات رساني به زائران اربعين حسيني خبر داد. …. مرزي، امنيت لازم براي تردد زائران عتبات عاليات در مرزهاي شلمچه و چذابه فراهم است.

فراهم بودن امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین …

big.ir/blog/فراهم-بودن-امنیتکامل-در-مرزهایایران-ب/

۷ ساعت پیش – خانه / فراهم بودن امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی … اسلامی اعم از جنوب و شمال غرب کشور برای زائران اربعین حسینی فراهم است.

وزارت خارجه پیگیر لغو ویزا برای زائران اربعین حسینی

www.tasnimnews.com/…/وزارت-خارجه-پیگیر-لغو-ویزا-برای-زائرانارب

۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … برای زائران اربعین حسینی/ علاقمندی ایران برای لغو ویزا بین ایران و عراق … داشتن امنیت در خروج از کشور و بازگشت زائران در امنیت کامل بسیار …. آیا زیرساختهای مرزهای دو کشور برای پذیرش بیشتر متقاضیان فراهم است یا خیر؟

وزیر کشور: برای تامین کامل امنیت زائران پیاده روی اربعین …

www.dolat.ir/detail/283675

۶ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … رحمانی فضلی گفت: پیش بینی می شود جمعیت زائران اربعین حسینی در … ارائه خدمت بهتر به زائران اربعین فراهم است، گفت: پایانه مرزی مسافری …

اینجامرز مهران؛۲۸۰کیلومتر تا کربلا/اطلاعات مورد نیاز زائران …

www.mehrnews.com/…/اینجامرز-مهران-۲۸۰کیلومتر-تا-کربلا-اطلاعات-م…

۳۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ایلام-مرز مهران با ۲۸۰ کیلومتر فاصله تا کربلا به‌عنوان نزدیک‌ترین و مهم‌ترین مرز … و دلیل این کار نیز امنیت و نزدیکی به شهرهای مذهبی عراق و به‌ خصوص کربلا است. … زائران حتماً با تجهیزات کامل و لباس گرم به ایلام سفر کنند … امکانات و زیرساخت‌های لازم برای تردد هر چه‌بهتر زوار اربعین حسینی در مهران فراهم کرده‌اند.

هماهنگی لازم برای تامین امنیت زائران ایرانی در اربعین انجام …

hamshahrionline.ir/details/314869/Defence/security

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – وی با مطلوب ارزیابی کردن روند ارائه خدمت به زائران ایرانی در مرز عراق، … نقلیه عمومی نیز آن سوی مرز برای زائران ایرانی به تعداد کافی فراهم است، ادامه داد: طی … مسئولان انتظامی و امنیتی ایران و عراق، آیین اربعین حسینی در کربلا بدون …

عراق آماده پذیرایی از زائران اربعین حسینی(ع) است – kayhan.ir

kayhan.ir/fa/mobile/news/61411/586

۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – کلانتر مرزی عراق در شلمچه از زائران ایرانی که قصد حضور در آیین‌های اربعینزائران از مرز بین‌المللی شلمچه به بصره و دیگر شهرهای عراق فراهم است و با … کامل، آماده تأمین امنیت زائران کنگره بزرگ اربعین حسینی در مرز مهران هستند.

زایران اربعین حسینی از استان کرمانشاه اعزام نمی شوند – شیعه …

www.shia-news.com/…/زایراناربعینحسینی-از-استان-کرمانشاه-اعزام-ن…

۱۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – … اعزام زائران اربعین حسینی از مرزهای استان به کربلای معلا صادر نشده است. … این در حالی است که زیرساخت های لازم برای اعزام زایران از مرز خسروی فراهم است. … شده که ایران اسلامی در منطقه که درگیر نا آرامی است در امنیت کامل باشد.

پیش‌بینی حضور میلیونی زائران ایرانی در مراسم اربعین/ …

www.farsnews.com/printable.php?nn=13930915000365

۱۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – مدیرکل امور مرزی وزارت کشور: پیش‌بینی حضور میلیونی زائران ایرانی در مراسم اربعین/ فراهم ‌بودن امنیت کامل برای زائران مدیرکل امور مرزی وزارت … اربعین حسینی(ع) تحت نظارت، اجازه عبور و مرور از مبادی مرزی ایران و عراق را خواهند داشت؛ البته تسهیلات لازم برای خودروهایی که اجازه ورود به مرزها را هم ندارند فراهم است.

تصاویری از بازگشت زائران اربعین حسینی به ایران – صفحه …

www.khabaronline.ir/(X(1)S(1jjcs51tepii1fgrc0aixjne))/detail/…/tourism

۲۲ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – با پایان یافتن اربعین حسینی زائرانی که از مرزهای مهران، شلمچه و چذابه به … نیز به ایرنا گفت: امنیت کامل در مرزهای این استان با عراق حاکم است و پایش و … تردد زائران از مرز بین المللی مهران، همه امکانات کنترل مرزها در این مرز فراهم شده …

امنیت زائران اربعین و ممنوعیت سفر بدون ویزا – ‌کوردپرێس‌

www.kurdpress.com/Fa/NSite/FullStory/News/?Id=93509

۲۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – امنیت زائران اربعین و ممنوعیت سفر بدون ویزا؛موضوعات مورد تآکید مقامات ایران و عراق … بین مقامات ایرانی و عراقی در نقاط مرزی دو کشور صورت گرفته است که مهمترین … سال گذشته برای سفر بدون ویزا به عراق فراهم شد امسال تکرار نخواهد شد. … زائران حسینی از مرز مهران تا کربلای معلی در ایام اربعین آمادگی کامل داریم.

هرلحظه، وزیر کشور:برای تامین کامل امنیت زائران پیاده روی …

harlahze.com/…استان…/وزیر-کشور-برای-تامین-کاملامنیتزائران-پیا…

وی از سه مرز مهران، چذابه و شلمچه به عنوان سه نقطه تردد زائران اربعین حسینی یاد … برای ارئه خدمت بهتر به زائران اربعین فراهم است، گفت:پایانه مرزی مسافری نیز به … عباسی: از سرپرستی‌ام در سازمان لیگ فوتبال ایران بی‌خبرم/ هدف باید خدمت باشد.

وزیر کشور:برای تامین کامل امنیت زائران پیاده روی اربعین …

hodana.ir/…/وزیر-کشوربرای-تامین-کاملامنیتزائران-پیاده-روی-اربع

۶ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اربعین واین وزارت خواند و گفت: امنیت کامل زائران اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و … برای ارئه خدمت بهتر به زائران اربعین فراهم است، گفت:پایانه مرزی مسافری نیز به … بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی ۲۲۲ + تصاویر.

بازگشایی مرز سومار منوط به تامین امنیت زائران است

www.iribnews.ir/…/بازگشایی-مرز-سومار-منوط-به-تامین-امنیتزائرانا

۵ روز پیش – رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: بازگشایی مرز سومار- مندلی در ایام اربعین مستلزم فراهم شدن زیرساختها و تامین امنیت زائران اربعین است. … بازدید از مرزهای ایران و عراق اشاره کرد و افزود: هفته گذشته سفری به مرزهای … عالیات در ایام اربعین حسینی را دارند باید مراحل ثبت‌نام و بیمه را به طور کامل انجام دهند.

امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم است

alotoor.ir/…/ امنیت+کامل+در+مرزهای+ایران+برای+زائران+اربعین+حسین

امنیت کامل در مرزها حاکم است/آمادگی برای ارائه خدمات … امنیت کامل در … آمادگی کامل برای پذیرش زائران اربعین حسینیامنیت در مرزهایایران است. … منبع مشاهده …

امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم …

news.mihantafrih.com/?p=816790

۹ ساعت پیش – سردار فضلی با بیان اینکه اعزام راهیان نور دانش آموزی از هفته جاری از حرم حضرت معصومه (س) آغاز شده، گفت: تاکنون بیش از ۵۳ هزار نفر از دانش آموزان …

پیش‌بینی ۵میلیون سفر زیارتی به کربلا در اربعین امسال – …

iran-newspaper.com/Newspaper/MobileBlock?NewspaperBlockID…

مسئولان امنیتی ایران و عراق برنامه‌های جامعی برای تأمین امنیت زائران اربعین … ایلام و مرز بین‌المللی مهران از اصلی‌ترین راه‌های تردد مسافران است و ۷۵ درصد تردد زوار از … با «ایران» از آمادگی کامل این استان برای پذیرایی و استقبال از زائران حسینی در … در خصوص فراهم کردن و ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی از مهم‌ترین این تمهیدات است.

غبطه یک مرز مسدود به پایانه مهران/ چشم «خسروی» در حسرت قدم …

www.deabel.org/vdcg779x.ak9ux4prra.txt

زائران اربعین اباعبدالله الحسین(ع) که توشه سفر به عتبات عالیات را آماده … اربعین حسینی بزرگ‌ترین اجتماع شیعیان در دنیاست و تلاش دشمنان برای برهم زدن و … است اما در بحث امکان تردد زوار ایرانی از مرز خسروی تنها مشکل ما تضمین امنیت زوار است. … کند آمادگی کامل برای اعزام از کرمانشاه وجود دارد و زیرساخت‌ها نیز فراهم است و تمام …

آغاز صدور ویزای اربعین از امروز/سامرا در امنیت کامل است | …

www.rajanews.com/…/آغاز-صدور-ویزای-اربعین-از-امروزسامرا-در-امنیت-…

۴ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آغاز صدور ویزای اربعین از امروز/سامرا در امنیت کامل است … می‌تواند به نظم بیشتر خروج و ورود زائران اربعین حسینی از کشور کمک کند. … و بازگشت، راهنمایی خروج از مرزها، بیمه زائران و خدمات پزشکی از طریق نام‌نویسی انجام می‌گیرد. … وی درباره افزایش حضور زائران ایرانی در مراسم عرفه کربلا نیز اظهار کرد: امسال مراسم …

آمادگی کامل برای پذیرش زائران اربعین حسینی را داریم – وعده …

vadesadegh.ir/49008/آمادگی-کامل-برای-پذیرش-زائراناربعین-ح/

… افزود: تدارک لازم برای حضور زائران ایرانی در اربعین حسینی در عراق فراهم شده و … اقلیم کردستان عراق برای ایجاد امنیت و آرامش در مرز با جمهوری اسلامی ایران است.

وزارت خارجه پیگیر لغو ویزا برای زائران اربعین حسینی/ …

torghabenews.ir/وزارت-خارجه-پیگیر-لغو-ویزا-برای-زائران/

۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – داشتن امنیت در خروج از کشور و بازگشت زائران در امنیت کامل بسیار …. آیا زیرساختهای مرزهای دو کشور برای پذیرش بیشتر متقاضیان فراهم است یا …

امنیت مراسم اربعین حسینی در عراق و مرزهای ایران، مستحکم …

abadan.irib.ir/-/امنیت-مراسم-اربعینحسینی-در-عراق-و-مرزهایایران،-مستح…

۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – امنیت مراسم اربعین حسینی در عراق و مرزهای ایران، مستحکم است … آرام و منظم در حال انجام است · فرمانده هنگ مرزی عراق:امنیت زائران اربعین به صورت کامل تامین می شود · امنیت تردد زائران عتبات عالیات در مرزهای شلمچه و جذابه فراهم است …

زائران اربعین حسینی از استان کرمانشاه اعزام نمی شوند – …

ostanha.tabnak.ir/…/زائراناربعینحسینی-از-استان-کرمانشاه-اعزام-نمی-ش…

۱۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – … اعزام زائران اربعین حسینی از مرزهای استان به کربلای معلا صادر نشده است. … این در حالی است که زیرساخت های لازم برای اعزام زائران از مرز خسروی فراهم است. … شده که ایران اسلامی در منطقه که درگیر نا آرامی است در امنیت کامل باشد.

اطلاعاتی برای زائران از مرز مهران +نقشه – صراط

www.seratnews.ir/fa/news/…/اطلاعاتی-برای-زائران-از-مرز-مهران-نقشه

۳۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مرز مهران با ۲۸۰ کیلومتر فاصله تا کربلا به‌عنوان نزدیک‌ترین و مهم‌ترین مرز … و دلیل این کار نیز امنیت و نزدیکی به شهرهای مذهبی عراق و به‌ خصوص کربلا است. … زائران حتماً با تجهیزات کامل و لباس گردم به ایلام سفر کنند … امکانات و زیرساخت‌های لازم برای تردد هر چه‌بهتر زوار اربعین حسینی در مهران فراهم کرده‌اند.

امنیت زائران اربعین و ممنوعیت سفر بدون ویزا – ‌کوردپرێس‌

www.kurdpress.ir/Fa/NSite/FullStory/News/?Id=93509

۲۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – امنیت زائران اربعین و ممنوعیت سفر بدون ویزا؛موضوعات مورد تآکید مقامات ایران و عراق … از آن زمان تا کنون برای فراهم نمودن زیرساختهای این سفر در استان ایلام و مرز مهران … بین مقامات ایرانی و عراقی در نقاط مرزی دو کشور صورت گرفته است که … زائران حسینی از مرز مهران تا کربلای معلی در ایام اربعین آمادگی کامل داریم.

وزیرکشور: برای تامین کامل امنیت زائران پیاده روی اربعین …

۴۸saat.ir/179555/وزیرکشور-برای-تامین-کاملامنیتزائران/

۵ روز پیش – ۴۸saat.ir | آخرین اخبار ایران و جهان در ۴۸ ساعت گذشته … کشور گفت: پیش‌بینی می‌شود جمعیت زائران اربعین حسینی در سال جاری در مقایسه با … مواکب برای ارائه خدمت بهتر به زائران اربعین فراهم است، گفت: پایانه مرزی مسافری نیز …

مرز خسروی اربعین بسته است – صفحه اصلی – اربعین

arbaeinnews.ir/-/مرز-خسروی-اربعین-بسته-ا-۱

اربعین حسینی. … تنها مشکل اعزام زوار ایرانی نبود تضمین امنیتی استمرز خسروی هستند تا علاوه بر تجار امکان عزیمت زائران از این مرز فراهم شود. … باید ما را قانع می‌کردند اما چنانچه دولت عراق امنیت زوار ایرانی را تضمین نماید آمادگی کامل برای اعزام …

آخرین اخبار از اجتماع عظیم اربعین (وضعیت مرزها، نقشه مسیر …

www.598.ir/fa/news/273366

۴ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – این رخداد تاریخی، بسیار بزرگ تر از آن است که در قلم تحلیل گران و خط خبرنگاران … به طور کامل برای زائران ایرانی ایام اربعین برداشته شده است و زائران تنها با مهر ورود به … توصیه‌های مهم امنیتی ستاد اربعین حسینی به زائران … کشور عراق، ارایه ویزا برای زائران ایرانی در هنگام ورود به عراق از طریق مرز مهران لفو شد و …

امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم …

newscopy.ir › اجتماعی

۶ ساعت پیش – یاسوج- ایرنا- جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: تمیهدات و تدابیر امنیتی لازم در مرزهای جمهوری اسلامی اعم از جنوب و شمال غرب کشور برای …

فرمانده هنگ مرزی عراق:امنیت زائران اربعین به صورت کامل …

reazan.com/…/فرمانده-هنگ-مرزی-عراقامنیتزائراناربعین-به-صورت-کامل

۲۱ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – فرمانده هنگ مرزی عراق گفت:برای تامین امنیت زائران اربعین حسینی آمادگی کامل داریم. … و مرز شیب (منطقه هم مرز با چذابه) و شلمچه از سوی هنگ مرزی فراهم شده است … سرلشکر حامد عبدالله الحسینی فرمانده هنگ مرزی عراق و فرماندهان ایرانی …

روزنامه وطن امروز

www.vatanemrooz.ir/Newspaper/MobileBlock?NewspaperBlockID…

این در حالی است که مدت‌ها قبل زائران ایرانی نیز در قالب کاروان‌های پیاده‌روی یا حتی … این در حالی است که همزمان با پایان مراسم روز اربعین حسینی موج بازگشت زائران به میهن … به گفته معاون امنیتی– انتظامی وزارت کشور ۱۲۱ ایستگاه صلواتی در مرزهای … مورد نیاز هم به میزان کافی ذخیره شده و امکان اسکان موقت ۹۵ هزار نفر فراهم شده است.

امیر پوردستان: هیچ تحرک ضدامنیتی علیه زائران اربعین …

vareth.ir/…/امیر-پوردستان-هیچ-تحرک-ضدامنیتی-علیه-زائراناربعین-م…

۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – امنیت کامل در مرزهای کشور برای تردد زوار در ایام اربعین فراهم شده است. … ارتش جمهوری اسلامی ایران اجازه هیچ تحرک ضد امنیتی در مرزهای کشور را نمی دهد. … اعلام محدودیت های ترافیکی ایام اربعین حسینی در محورهای پنج استان مرزی.

شمار زائران ایرانی اربعین از مرز یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر …

pounezar.ir/19620/شمار-زائرانایرانیاربعین-از-مرز-یک-میل

۱۹ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – تاکنون بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از زائران ایرانی به سوی عراق سفر کرده … گفت: وضعیت تردد در مرزها روان است، اما با توجه به افزایش تعداد حضور زائران در … هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس در مرزها جهت بازگشت زائران اربعین حسینی ساماندهی … پایان باشکوه‌ترین اجتماع بشری در اربعین در امنیت کامل/ کربلا شاهد …

پیش‌بینی ۵میلیون سفر زیارتی به کربلا در اربعین امسال – …

www.ion.ir/News/23076.html

۱۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ایران آنلاین /اربعین سال گذشته و حضور بیش از ۲ میلیون زائر ایرانی در … کنند که زائران بتوانند با امنیت کامل دراین سفر معنوی حضور یابند. مسئولان امنیتی ایران و عراق برنامه‌های جامعی برای تأمین امنیت زائران اربعین حسینی طراحی کرده‌اند. … ایلام و مرز بین‌المللی مهران از اصلی‌ترین راه‌های تردد مسافران است و ۷۵ …

امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم …

www.azarnewsonline.com/post/2402158.html

۱۳ ساعت پیش – یاسوج- ایرنا- جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: تمیهدات و تدابیر امنیتی لازم در مرزهای جمهوری اسلامی اعم از جنوب و شمال غرب کشور برای …

مرز کرمانشاه برای تردد زایران اربعین حسینی بسته است – مشرق

www.mashreghnews.ir/…/مرز-کرمانشاه-برای-تردد-زایراناربعینحسین

۱۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – … که به دلیل مسائل امنیتی مجوزی برای اعزام زائران اربعین حسینی از مرزهای استان … این در حالی است که زیرساخت های لازم برای اعزام زایران از مرز خسروی فراهم است. … از ناگفته‌های قراردادهای جدید نفتی ایران + نسخه کامل به همراه دانلود.

تشدید تدابیر امنیتی در مسیر پیاده‌روی زائران‌اربعین/ آمادگی …

www.ilna.ir/…/322176-تشدید-تدابیر-امنیتی-در-مسیر-پیاده-روی-زائرا

۲۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – احمد جمال گفت: زوار ایرانی امسال از ۶ مرز وارد عراق خواهند شد. … و هیئت را برای اسکان زائران در طول مسیر این استان فراهم کرده است. استان واسط ۳۵۰ کیلومتر با کربلا فاصله دارد. پیش بینی شده بیش از ۷۰ درصد زائران ایرانی از این استان به کربلا … عراق از تشدید تدابیر امنیتی مسیر پیاده‌روی زائران اربعین خبر داد.

اربعین | فرهنگ نیوز

www.farhangnews.ir/category/اربعین?items_per_page=100

رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای شخصیتی منحصر بفرد است/ مرز ایران و عراق فقط اسما … محمد سعید مداح بحرینی هنگام بازگشت از زیارت اربعین توسط نیروهای امنیتی …. شرکت‌ ارتباطات سیار ایران همپای زائران اربعین حسینی(ع) اقدام به ارائه خدمات … راحتترین نوع بار جهت حمل در این مسافت کوله هایی است که کامل روی دوش قرار می گیرد.

اخبار تکمیلی از کربلا و بازگشت زائران ایرانی – نسخه چاپی

www.ara-news.ir/Pages/Printable-News-1520.aspx

۲۲ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – گام به گام با ستاد اربعین حسینی در کربلا؛ … این اتوبوس ها قرار است زائران را از کربلا و نجف تا مرز به صورت شبانه روزی انتقال دهند. پایگاه خبری السومریه خبر داد: نیروهای امنیتی و اطلاعاتی عراق در منطقه نهروان در جنوب بغداد … پمپ بنزین رایگان، تعمیرگاه های سیار و پایگاه خدمات درمانی برای زائران فراهم شده است.

آمادگی كامل مرزهای كشور برای خروج زائران حسينی/ چطور خود را …

www.divangah.ir/…/آمادگی-كاملمرزهای-كشور-برای-خروج-زائرانحسينی-…

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – تعداد زائران ایرانی در مراسم اربعین امسال بیش از ۲ و نیم میلیون نفر خواهد بود. … آمادگی كامل مرزهای كشور برای خروج زائران حسينی/ چطور خود را تا كربلا برسانيم؟ … مرز مهران از جمله مرزهاي كشور ايران و عراق است كه زائران مي توانند از آنجا نيز عبور … وی اظهار داشت: زائران باید به موارد امنیت فردی توجه داشته باشند، هیچ …

خروج از مرز بدون گذرنامه ممنوع است – قدس آنلاین | پایگاه خبری …

qudsonline.ir/news/312492/خروج-از-مرز-بدون-گذرنامه-ممنوع-است

۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – … جمهوری اسلامی ایران گفت: خروج از مرز در ایام اربعین حسینی بدون گذرنامه ممنوع است. … و تجهیزات بیشتر و بهتری را برای زائران اربعین حسینی فراهم شود. … به کشور عراق، امنیت کامل برقرار است و ما در تمام این مسیرها امنیت کامل را …

آخرین اخبار مهم ایران و جهان | سایت ایرنا | irna.ir

vista.ir/live/source/69/2/irna.ir/ایرنا

ایرنا · ۱۲:۴۶ -ابوترابی فرد: نظام اداری پرهزینه مانع توسعه کشور است / ایرنا · ۱۲:۴۶ ….. ۱۰:۵۷ –امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم است / ایرنا …

الف – مرز‌ها کاملا آماده‌اند/ چطور خود را تا كربلا برسانيم؟ – نسخه …

alef.ir/prtdxx0skyt0fs6.2a2y.html

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – تعداد زائران ایرانی در مراسم اربعین امسال بیش از ۲ و نیم میلیون نفر خواهد بود. … تمام نقاط كشور عطر و بوي حسيني و شور و شوقي وصف ناپذير را فرا گرفته است. … با نیروی انتظامی ایران داشته‌ایم این مهم بررسی شده و برقراری امنیت مرزها برعهده … وی افزود: از هر سه مرز خودروهایی فراهم‌ شده که به‌ صورت رایگان زائران را به …

تامین امنیت زائرین اربعین حسینی اولویت نخست است

www.tahapakhsh.ir/…/تامین-امنیتزائرین-اربعینحسینی-اولویت-نخ…

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ایران، رحمانی فضلی، امنیت زائرین، عراق، اربعین حسینی، وزارت کشور … و افزود: همه هدف ما برقراری امنیت، فراهم سازی رضایتمندی زائران و بهره مندی کامل … زائرین مراسم اربعین حسینی بدون ویزا به مرزها مراجعه نکنند | رحمانی فضلی …

مرزها یک طرفه شد؛ بازگشت ۲۷ میلیون زائر اربعین – شبکه خبر

www.irinn.ir/…/مرزها-یک-طرفه-شد؛-بازگشت-۲۷-میلیون-زائراربعین

۱۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – جمعیت زائران کربلا در اربعین حسینی امسال از مرز ۲۷ میلیون نفر گذشت. … پس از هیئت های عراقی، ایرانی ها با ۲۷ موکب در شهر کربلا بیشترین سهم را در میزبانی از … خودداری کنند، چراکه امنیت مسیرهای این شهر تضمین شده نیست و ممکن است حضور زائران در سامرا، فرصت مناسبی برای تروریست ها و بدخواهان فراهم کند.

فرمانده هنگ مرزی عراق:امنیت زائران اربعین به صورت کامل …

khabarche.ir/…/فرمانده-هنگ-مرزی-عراق-امنیتزائراناربعین-به-صورت-کا

۲۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – فرمانده هنگ مرزی عراق:امنیت زائران اربعین به صورت کامل تامین می شود. آبادان- ایرنا- فرمانده هنگ مرزی عراق گفت:برای تامین امنیت زائران اربعین حسینی آمادگی کامل داریم. … و مرز شیب (منطقه هم مرز با چذابه) و شلمچه از سوی هنگ مرزی فراهم شده است … سرلشکر حامد عبدالله الحسینی فرمانده هنگ مرزی عراق و فرماندهان ایرانی …

آخرین جزئیات اعزام زائران در ایام اربعین – نوانا | نوانا

navana.ir › اخبار › غیرتولیدی › نقلی

۳ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – اربعین. … قابل توجه زایران حسینی : … همچنین در عراق در هر مرز در قسمت ویزا و مهر گذرنامه ۲۰ سرویس بهداشتی توسط … وی از همکاری هلال احمر خبر داد و گفت: تاکنون دو سفر به عراق برای ساماندهی و تسهیل سفر زائران ایرانی انجام شده که امیدواریم … با همکاری نیروهای عراقی امنیت کامل برای زائران فراهم است که البته خود …

آموزش و فرهنگ اربعین | اخبار

www.alarbaeen.ir/Read/NewsList

معاون امنیتی وزیر کشور تأکید کرد: مسئول اصلی امنیت زائران از مرز ایران به سمت … خود را (از یک کیلو تا گوسفند کامل )به پذیرایی از زائرین پیاده کربلا اختصاص دهد . … وی با تاکید بر اینکه اربعین حسینی در سال های اخیر خاری در چشم دشمنان است، … یکی از وظایف این کمیته است که امکانات و تدابیری برای زائران فراهم شده است.

آمادگی کامل مرزهای کشور برای خروج زائران حسینی/ چطور خود را …

basijpress.ir/…/-آمادگی-کاملمرزهای-کشور-برای-خروج-زائرانحسینی%۷C…

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – تعداد زائران ایرانی در مراسم اربعین امسال بیش از ۲ و نیم میلیون نفر خواهد بود. … مرز مهران از جمله مرزهای کشور ایران و عراق است که زائران می توانند از آنجا نیز … که با نیروی انتظامی ایران داشته‌ایم این مهم بررسی شده و برقراری امنیت مرزها برعهده … وی افزود: از هر سه مرز خودروهایی فراهم‌ شده که به‌ صورت رایگان زائران را به …

پایان باشکوه‌ترین اجتماع بشری در اربعین در امنیت کامل/ …

aranmoghan.ir/news/16985

۲۲ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – پایان باشکوه‌ترین اجتماع بشری در اربعین در امنیت کامل/ کربلا شاهد جمعیت ۲۰ … اربعین حسینی -علیه‌السلام- امسال با حضور بیش از ۲۰ میلیون زائر از داخل و خارج … تا با فراهم کردن تسهیلات و وسائط نقلیه، کار بازگشت زائران را تسهیل کنند. … و پانصد هزار نفر از ۶۰ ملیت رسیده است که بیشترشان ایرانی هستند.

اربعین حسینی – پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت خراسان …

https://nk.haj.ir/Default.aspx?tabid=85&articleType=ArticleView…

امنیت در سفر عتبات عالیات عراق · اطلاعات عمومی کشور عراق · توصیه های عمومی به … حذف ویزا برای زائران ایرانی اربعین حسینی(ع)/ معافیت زائران اربعین از … دیروز ویزا به طور کامل برای زائران ایرانی ایام اربعین برداشته شده است و زائران تنها با مهر … و این امکان برای زائران فراهم شده است که فقط با مهر ورود به عراق از مرز عبور کنند.

ایرنا – دشمن بدنبال گرفتن احساس امنیت در برگزاری آیین …

daneshnews.com/view/FA/125973.aspx

ایرنا – دشمن بدنبال گرفتن احساس امنیت در برگزاری آیین اربعین حسینی است … مربع در پایانه مرزی مهران ظرفیت استفاده از اینترنت رایگان برای زائران را فراهم کرده اند … هزینه برقراری ارتباطات از طریق تلفن همراه هم از سوی اپراتورهای ایران و هم کشور … مشاهده متن کامل خبر ” ایرنا – دشمن بدنبال گرفتن احساس امنیت در برگزاری آیین …

آمادگی کامل برای پذیرش زائران اربعین حسینی را داریم | اخبار …

elim.ir/fa/…/آمادگی-کامل-برای-پذیرش-زائراناربعینحسینی-را-داریم/

… عراق؛ از آمادگی کامل طرف عراقی برای پذیرش گسترده زائران ایرانی شرکت کننده در … افزود: تدارک لازم برای حضور زائران ایرانی در اربعین حسینی در عراق فراهم شده و … اقلیم کردستان عراق برای ایجاد امنیت و آرامش در مرز با جمهوری اسلامی ایران است.

افزایش ۵۰ درصدی زائران حسینی در اربعین سال جاری/ …

news.mrud.ir/…/افزایش-۵۰-درصدی-زائرانحسینی-در-اربعین-سال-جاری-…

۷ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – وزیر کشور تامین امنیت کامل زائران آیین پیاده روی اربعین امسال را از … گفت‌: تقاضای مسئولان از زائران اربعین حسینی این است که به مرور وارد مرزها …

حضور یک میلیون و ۶۰۰ هزار زائر ایرانی در عراق

www.entekhab.ir/fa/…/حضور-یک-میلیون-و-۶۰۰-هزار-زائرایرانی-در-عرا…

۱۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان این حدود ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار زائر … لازم از نظر جاده و امکانات برای این گردهمایی بزرگ فراهم شده است. معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اشاره به این که مقامات عراقی … ذوالفقاری با بیان این که ۵۵ درصد از زائران از مرز مهران و ۴۵ درصد نیز از مرزهای شلمچه و چزابه خارج شدند ادامه …

مرز چهارم برای سهولت تردد زائران اربعین حسینی باز می‌شود …

www.dana.ir/…/مرز-چهارم-برای-سهولت-تردد-زائراناربعینحسینی-باز-…

۱۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مرز چهارم برای سهولت تردد زائران اربعین حسینی باز می‌شود/ائمه جمعه و جماعت … نگاه مردمی است که بنا بر دستور رهبر انقلاب برای فراهم کردن زیرساخت‌ها و با حفظ … برای فراهم کردن زیرساخت‌ها، ساماندهی و حفظ، تأمین امنیت زائران می‌باشد گفت: … شبکه‌های مجازی و همچنین هماهنگی‌های لازم در عراق و ایران از این طریق انجام شود.

آمادگی کامل برای پذیرش زائران اربعین حسینی را داریم – …

www.khabarsoo.com/political/268544

۱۸ ساعت پیش – آمادگی کامل برای پذیرش زائران اربعین حسینی را داریم … لازم برای حضور زائران ایرانی در اربعین حسینی در عراق فراهم شده و هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد. … عراق برای ایجاد امنیت و آرامش در مرز با جمهوری اسلامی ایران است.

امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم …

porsyar.com/9208101

یاسوج- ایرنا- جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: تمیهدات و تدابیر امنیتی لازم در مرزهای جمهوری اسلامی اعم از جنوب و شمال غرب کشور برای زائران اربعین …

اعزام زائران به مرقد امام(ره) اقدامی دینی است – اخبار ایران و جهان

newsreaders.ir/search/?…اعزام%۲۰زائران%۲۰به%۲۰مرقد%۲۰امام(ره)%۲۰اق…

درمانگاه ولایت هلال احمر در نجف شلوغ است و زائران با اطمینانی که در این سالها به … در جمع بندی شانزدهمین جلسه ستاد مرکزی اربعین در خصوص احتمال بازگشایی مرز سومار … فراهم شدن زیرساخت های لازم از سوی طرف عراقی و ایرانی و همچنین اعلام امنیت کامل از …. دکتر سید علی مرعشی در آستانه فرا رسیدن محرم حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، …

تقسیم زائران اربعین بین ۳ مرز «مهران، شلمچه و چزابه» برای …

www.dolatebahar.com/…/تقسیم-زائراناربعین-بین-۳-مرز-«مهران،-شلم…

۸ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به گزارش دولت بهار به نقل از تسنیم؛ مراسم اربعین حسینی که همه ساله با شور و حال … افشاگری مقام سابق امنیتی ترکیه از پشتیبانی اردوغان از داعش +عکس … برای زائران اربعین حسینی/ علاقمندی ایران برای لغو ویزا بین ایران و عراق» …. داشت در حال فراهم شدن است و تدارکات کامل در هر سه مرز وجود خواهد داشت بنابراین …

وضعيت امنيتي مرزها بسيار مناسب است/ لزوم اخذ ويزاي …

news.police.ir/News/fullStory.do?Id=247142

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – گروه ناجا – فرمانده نيروي انتظامي گفت: وضع امنيتي ما به‌ويژه در سه مرز مهران، شلمچه … مرز و پليس صورت گرفته و تسهيلات خوبي براي زائران فراهم شده است. … انسان كامل مظهر قدرت و عطوفت خداوند است … تردد بيش از ۲ ميليون زائر از مرزهاي ايران براي شرکت در اربعين حسيني(ع)/ آمادگي پليس براي صدور گذرنامه زائران.

بزرگترین همایش انسانی اربعین حسینی | www.arianaweb.com

arianaweb.com/?p=1130

پایان باشکوه‌ترین اجتماع بشری در اربعین در امنیت کامل/ کربلا شاهد جمعیت ۲۰ … فارس، مراسم اربعین حسینی -علیه‌السلام- امسال با حضور بیش از ۲۰ میلیون زائر از داخل و … تا با فراهم کردن تسهیلات و وسائط نقلیه، کار بازگشت زائران را تسهیل کنند. … میلیون و پانصد هزار نفر از ۶۰ ملیت رسیده است که بیشترشان ایرانی هستند.

شنبه آینده؛ آغاز ثبت‌نام اینترنتی اربعین حسینی/ پیش …

pardiskhabar.ir/6617-2/

۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – وی درباره بیمه زائران اربعین هم گفت: با بیمه ایران قرارداد امضا شده و با مبلغ … تعهد و امنیت جانی برای زائران کشور ایران تحت هیچ شرایطی فراهم نمی‌کند در … مراجعه نکنند/آمادگی کامل مرز شلمچه برای تردد روزانه ۱۰۰ هزار زائر اربعین … کرایه داخلی بومهن ۷۵۰ تومان است/ توزیع برچسب نرخ کرایه از روز شنبه آغاز شده است …

آمادگی کامل برای پذیرش زائران اربعین حسینی را داریم

sedayeqazvin.ir/Pages/OthersNews-1104968.aspx

… افزود: تدارک لازم برای حضور زائران ایرانی در اربعین حسینی در عراق فراهم شده و … اقلیم کردستان عراق برای ایجاد امنیت و آرامش در مرز با جمهوری اسلامی ایران است.

امکان افزایش مبادی خروجی برای زائران اربعین وجود ندارد – …

basijnews.ir/…/امکان-افزایش-مبادی-خروجی-برای-زائراناربعین-وجود-ندار…

۴ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … امکان افزایش تعداد مرزهای خروجی برای تردد زائران اربعین حسینی را به علت … افزایش امکانات مرزی صورت نگرفته است تصریح کرد: عراقی ها وعده داده اند … تلاش کنیم شرایط را برای رفاه حال زائران در اربعین امسال فراهم آوریم. … آمادگی کامل دارد با حفظ اقتدار و نظم ، به آنان خدمات رسانی کرده و امنیت آنان را تامین کند.

ارائه اینترنت به تمامی زایران اربعین حسینی در … – اخبار روز …

sumnews.ir/news/131534

۱۲ ساعت پیش – وی با اشاره به رقابت اپراتورها در ایام اربعین حسینی گفت: لازم است نقاط محروم … امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم.

نسیم آنلاین | امام جمعه دشت‌آزادگان: تا روز اربعین بیش از ۳۰۰ …

www.nasimonline.ir/detail/News/957342/212

۱۷ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – فاصله گمرک چذابه تا مرز عراق، حدود یک کیلومتر است که هموطنان پس از طی … در این سوی مرز فراهم‌شده، در مرز عراق هم امکانات لازم برای زوار ایرانی فراهم است. … در امنیت کامل هستند · تردد زائران اربعین حسینی از پایانه مرزی چذابه به …

صدور ویزای اربعین برای اتباع خارجی مقیم ایران – جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/…/صدور-ویزای-اربعین-برای-اتباع-خارجی-مقیم-ایران

۵ روز پیش – معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور از صدور ویزا برای اتباع خارجی مقیم … از سوی طرف عراقی و ایرانی و همچنین اعلام امنیت کامل از سوی دولت عراق است. … ذوالفقاری ادامه داد: به استاندار کرمانشاه دستورات لازم را برای فراهم کردن زیرساخت های این مرز داده … وی از نهایی شدن بیمه زائران اربعین امسال خبر داد و تصریح کرد: با …

صدور ويزاي اربعين ۹۵ – مجله خبری فور خبر

۴khabar.ir/search/?q=صدور+ويزاي+اربعين+۹۵

مدير‌کل عتبات سازمان حج و زيارت تصريح کرد: متقاضيان سفر اربعين حسيني بعد … که اخيرا داشته ايم طرف عراقي اعلام آمادگي کرده است، اما لازمه اين بازگشايي فراهم شدن … لازم از سوي طرف عراقي و ايراني و همچنين اعلام امنيت کامل از سوي دولت عراق است. … اينکه مسئول اصلي امنيت زائران از مرز ايران به سمت عراق طرف عراقي است، گفت: …راهنماي دانلود
1- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد
2- براي مشاهده فيلم ها با کيفيت بالا از برنامه kmplayer استفاده کنيد
3- در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا 24 ساعت بعد همکاران ما رسيدگي ميکنند
دیدگاه‌ها برای امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم است بسته هستند
sadra

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

دیدگاه‌ها برای امنیت کامل در مرزهای ایران برای زائران اربعین حسینی فراهم است بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اندclose
کانال تلگرام